Aby żołądek stał się duży, a boki pojawiają się, wystarczy kilka miesięcy, aby położyć się na kanapie, jedząc różne ciastka i inne niezdrowe jedzenie. Aby odzyskać kształt i zobaczyć piękną ulgę, musisz poświęcić ogromną ilość czasu. Istnieją skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków, które pozwolą Ci osiągnąć swój cel. Oprócz szkolenia jest to ważne właściwe odżywianie Konieczne jest zatem porzucenie wysokokalorycznego jedzenia, preferując warzywa, owoce, produkty mleczne i dietetyczne mięso.

Jak usunąć żołądek i boki kobiety?

Najpierw kilka zasad do rozważenia. Trenuj trzy razy w tygodniu i nie krócej niż pół godziny. Ważna jest technika wykonywania ćwiczeń, a nie liczba powtórzeń. Wykonując skuteczne ćwiczenia, aby usunąć żołądek, ważne jest, aby podążać za oddechem, więc podejmując wysiłek, musisz wydychać. Wystarczy zebrać 3-4 ćwiczenia i uwzględnić je w głównym kompleksie. Powtórz każdy z kilku podejść, wykonując 12-15 powtórzeń. Zacznij od rozgrzewki, na którą najlepiej wykonywać ćwiczenia aerobowe, na przykład wolisz biegać lub skakać na skakance.

Szkolenie w celu usunięcia żołądka i boków:

 1. Skręcanie . Zacznijmy od klasyków, ponieważ to ćwiczenie dobrze się ładuje naciśnij . Aby to wykonać, usiądź na podłodze z zgiętymi nogami. Trzymaj ręce zgięte w łokciach blisko uszu. Wydychając, unieś ciało, wykonując skręcanie. Wdech, wróć do FE. Ważne jest, aby plecy nie zagięły się w dolnej części pleców.
 2. skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków1
 3. "Wahadło" . Jest to skuteczne ćwiczenie na utratę wagi brzucha, która pozbędzie się nieatrakcyjnych boków. Nie wstając z podłogi, rozłóż ręce, aby zapewnić dodatkowe wsparcie. Unieś nogi tak, aby tworzyły kąt prosty z tułowiem. Podczas wykonywania skręcania opuść nogi na przemian, a następnie w prawo, a następnie w lewo. Ważne jest, aby nie układać ich na podłodze w celu ciągłego utrzymywania ładunku.
 4. skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków2
 5. "Rower" . Znany z wielu ćwiczeń daje doskonałe obciążenie mięśni brzucha. Ponownie, na podłodze, unieś nogi na niewielką wysokość, i zginaj ręce na łokciach i trzymaj blisko głowy. Ściśnij dolną część pleców, aby skoncentrować obciążenie wyłącznie na prasie. Skręć, kierując łokieć jednej ręki do przeciwnego kolana, a następnie powtórz z drugiej strony. Podczas ćwiczenia utrzymuj stale ciężar ramion. Rób wszystko w szybkim tempie i nie zapomnij oddychać.
 6. skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków3
 7. Niezwykłe skręcanie . Nie wstając z podłogi, ugnij kolana i rozciągnij ręce wzdłuż ciała. Obracaj w obu kierunkach, trzymając ręce na piętach.
 8. skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków4
 9. Płyta boczna . To ćwiczenie na płaski brzuch jest skuteczne, ale jednocześnie jest bardzo proste i dostępne dla wszystkich. Połóż się na boku i wyciągnij ciało tak, aby tworzyło linię prostą. Ręka, która znajduje się poniżej, powinna być zgięta w tacy. Podnieś miednicę, aby ciało stało się równe. Nie zginaj nóg, nie odchylaj się ani nie zginaj.
 10. skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków5
 11. Stoki . Weź hantle i przytrzymaj go nad głową. Zegnij w obu kierunkach, próbując schylić się tak daleko, jak to możliwe. Możesz wykonywać inne inklinacje, biorąc hantle w każdej ręce. Trzymaj ręce na bokach i pochylaj się, przesuwając hantel po biodrach.
 12. Skuteczne ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków 6
 13. Boczne rozciągnięcie . To ćwiczenie jest odpowiednie dla osób, które są zaangażowane w siłownię. Ławka powinna być ustawiona ze spadkiem 25-45 stopni. Usiądź na niej z boku, zabezpieczając zewnętrzną część stopy pod rolkami, a biodra na poduszce. Ręce można trzymać za głową lub w pobliżu klatki piersiowej, krzyżując je. Tył powinien być płaski. Zejdź do uczucia rozciągania, a następnie podnieś skrzynkę do PI.
 14. skuteczne ćwiczenia wyszczuplające brzuch i boki7