Marzeniem milionów kobiet jest płaski brzuch, zwłaszcza jeśli wynik można osiągnąć w ciągu 5 minut. Dla niektórych może wydawać się nierealistyczne, ale nie dla Anita Łucenko który opracował specjalny kompleks. Według trenera wiele dziewcząt nie może stracić na wadze w tej części ciała z powodu niewłaściwego wykonywania ćwiczeń i z powodu nieregularnego treningu.

Jak usunąć żołądek w 5 minut?

Anita zapewnia, że ​​wykonywanie prostych skrętów, aby osiągnąć dobre wyniki, jest nierealistyczne, ponieważ wszystkie mięśnie brzucha, a nie tylko prasa, powinny otrzymać ładunek. Łucenko oferuje 6 ćwiczeń na płaski brzuch, co zajmie 5 minut. Ważne jest, aby robić wszystko w tempie i nie robić długich przerw. Kompleks obejmuje takie ćwiczenia:

  1. Bieganie z podniesionym kolanem w miejscu . Zegnij łokcie i umieść je przed sobą. Ewentualnie sięgnij po dłonie jednego lub drugiego kolana. Biegnij w szybkim tempie przez 1 minutę. Po tym zaleca się przywrócenie oddychania. Aby to zrobić, podnieś ręce do góry i powoli opuść się.
  2. Overstepping Wstań prosto, połóż dłonie na pasku, podnieś nogę do przodu i przesuń ją w bok, tak jakbyś chciał przekroczyć rozciągniętą nić. Możesz lekko zgiąć kolano, ale utrzymuj ciało prosto. Wykonaj 20 powtórzeń dla każdej stopy.
  3. "Pompa" . Pochyl się do przodu, ugnij lekko kolana i połóż na nich ręce. Weź głęboki oddech i wypuść całe powietrze. Następnie wstrzymaj oddech i wessaj brzuch tak bardzo, jak to możliwe. Następnie ostro wciśnij 5 razy. Wykonaj tylko 20 powtórzeń. To ćwiczenie jest szczególnie ważne dla kobiet, które chcą odzyskać od porodu.
  4. Planck . Zestaw ćwiczeń na płaski brzuch jest po prostu niemożliwy do wyobrażenia bez Plancka, ponieważ pozwala na pompowanie przedniej ściany żołądka. Kładź nacisk, jeśli jest ciężko, wtedy możesz opaść łokciami. Twoje plecy powinny być utrzymywane w pozycji pionowej, a brzuch podciągnięty. Pozostań w tej pozycji maksymalnie przez pół minuty.
  5. "Diament" . To ćwiczenie ma dwie opcje. Pozycja wyjściowa jest taka sama: usiądź na podłodze, stopy przed tobą, nogi do połączenia, a kolana powinny zostać przesunięte na boki. Połóż dłonie za głową i opuść plecy na podłogę, tak aby lędźwie przylegały do ​​podłogi. Po wydechu powoli podnosisz się i powracasz do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10 powtórzeń. W drugim wariancie górna część ciała pozostaje nieruchoma, a nogi muszą być uniesione do góry, jednocześnie popychając miednicę. Nie rzucaj nogami za głowę. Wykonaj 10 powtórzeń.
  6. Rolls . Połóż się na plecach, ramiona rozłożone na boki i naciśnij je na podłogę, aby zachować równowagę. Zegnij kolana i podnieś je. Opuść je, następnie w prawo, a następnie w lewo, tak aby ramiona były nieruchome. Ćwiczenie to pozwala na wykonanie płaskiego i wytłoczonego brzucha.

Wykonuj kompleks co najmniej 3 razy w tygodniu, a po kilku tygodniach zauważysz dobry wynik.

Jak jeść, aby szybko rozluźnić żołądek?

Podczas odchudzania ważna jest nie tylko aktywność fizyczna, ale także odżywianie. Głównym zadaniem diety jest pozbycie się tłuszczu i poprawa pracy przewodu pokarmowego. Konieczne jest porzucenie używania alkoholu i tytoniu, a także wykluczenie tłuszczu i słodyczy. Najbardziej skuteczne są następujące diety: kasza gryczana, kefir i ryż. Odżywianie dla płaskiego żołądka powinno obejmować:

  1. Produkty zawierające włókno . Dzięki nim można oczyścić jelita z produktów rozkładu i usprawnić pracę układu trawiennego. Uwzględnij w menu zboża, rośliny strączkowe i warzywa.
  2. Świeże owoce . Używaj ich osobno jako przekąskę. Najlepiej jest preferować cytrusy, jabłka i gruszki.
  3. Produkty białkowe . Bez nich normalny metabolizm jest niemożliwy. Włącz do menu chude ryby, kurczaki, białka jaj, orzechy itp. Dopuszczalna dzienna stawka - 50 g