Singapur - Kraj nie jest tani. Jednoczesnie jedzenie w Singapurze jest stosunkowo niedrogie, proste i moze to byc zarówno instytucja z kuchnia europejska, jak i lokalna (reprezentujaca interesujaca mieszanka indyjskiego, chinskiego i malajskiego), japonska itd. Przekąska w Singapurze może być dosłownie wszędzie, są nawet specjalne wycieczki gastronomiczne, podczas których turyści zapoznają się z różnymi potrawami narodowymi.

Gdzie więc można tanio zjeść w Singapurze? Przede wszystkim można to zrobić w sklepie spożywczym rynki na przykład rynek Teloc Air - sprzedawane jest tutaj "tradycyjne jedzenie uliczne". Jest dość tani i absolutnie bezpieczny: kontrola jakości publicznego cateringu w Singapurze jest bardzo wysoka. Najczęściej można spróbować Lax zupy z mleka kokosowego z krewetkami i makaronem, pasztet z krewetek, zupę z ziół wieprzowych.

Centra Hawker

Hockey Center - "miejsce z ulicznymi sprzedawcami", wiele sklepów z jedzeniem i napojami + stoły, z których wszystkie można jeść lub pić, znajdujące się na zewnątrz lub pod wspólnym dachem. Takie centra w Singapurze 110 są zarządzane przez National Environment Agency. Jedzenie przygotowywane jest bezpośrednio w kiosku - zaraz po zamówieniu. Menu może zawierać od 1 do 5 dań. Płatność - w gotówce. Jest to najtańsza opcja, ponieważ właściciele sami płacą czynsz z dopłatą. Centra hokejowe są zorientowane głównie na lokalnych mieszkańców, możesz nie rozumieć, kiedy mówisz po angielsku.

хокер-центр
Kopityamy (Kopitiams)

Kopitjamy, czyli spitiamy - zredukowana wersja hokejowych centrów; jest to rodzaj kawiarni z połączonym w jednym pokoju kilkoma tacami lub licznikami z jedzeniem i jednym kioskiem z napojami. Do napojów w tym przypadku nie musisz iść - sprzedawca podejdzie do ciebie. Zjedz tutaj jest taki sam jak w hokejowych centrach, ale trochę droższy, ponieważ stawka wynajmu od właścicieli nie jest preferencyjna. Kopie znajdują się głównie w centrach handlowych.

копитьям
Sądy spożywcze

Sądy spożywcze - bardziej wyrafinowany (i bardziej turystyczny) wariant hokejowych centrów. Tutaj także dużo ruchu, ale nieco mniej głośno. Można je znaleźć zarówno w centrach handlowych i rozrywkowych, jak iw szpitalach, teatrach, na stadionach, a nawet w szkołach, a także na przystankach. transport publiczny .

фудкорт
Dzielnice krajowe i kuchnia narodowa

W Chinatown można znaleźć nie tylko wiele kawiarni z chińską kuchnią (bardzo niedrogie), ale nawet kupić owoce po znacznie niższej cenie niż w innych miejscach w mieście.

Niedrogie jedzenie będzie kosztować Indian i w Arabska dzielnica , ale oczywiście będzie to miało odpowiedni kolor narodowy. "Snack" kosztuje 4-5 dolarów singapurskich.

Są też japońskie restauracje w Singapurze, gdzie można również zjeść niedrogo. Jeden z "japońskich" foodcourses znajduje się w centrum naukowym; również food court z kuchnią japońską i południowoamerykańską znajdują się w centrum handlowym i biurowym Central.

в Китайском кварталеценник фудкорта