Cenić swój czas, zapisać go i mądrze go wydać jest dość literackim credo. Niektórzy są zbyt zajęci na wielkie wakacje, a dla wielu innych osób wyjazd za granicę, na przykład w Madryt , podobny do latania na Księżyc: chcę zobaczyć jak najwięcej, aby moje wrażenia mogły rozgrzać duszę przez następne kilka lat. W takich przypadkach duża karta Madrid Tourist Card Madrid jest przydatna dla turystów. Wybrałeś już najważniejsze zabytki, muzea, restauracje, sklepy, które z reguły są najczęściej odwiedzane przez turystów i tworzą niezapomniany obraz Madrytu.

Korzyści z karty

Mapa Madrid daje prawo do priorytetowego wejścia do muzeów i galerii, tj. nie trzeba stać w kolejce do wejścia, należy to uwzględnić zwłaszcza w weekendy lub na przykład w święta Nowego Roku. Masz dostęp do więcej niż 50 muzea miasta i przedmieścia takie jak:

Przy pomocy mapy będziesz chodzić w grupie pieszej wycieczki po "głównych zabytków Madrytu" na starym mieście, odwiedź dom Stadion piłkarski Real Madryt a także odwiedzić najlepszą w kraju arenę walk byków Las Ventas i jego muzeum. Cechy karty Madryckiej obejmują około stu wizyt restauracje wokół Madrytu z niezłym rabatem.

Każdy turysta chce zadowolić siebie i bliskich pamiątkami i pamiątkami - turystyczna mapa Madrytu oferuje dziewięć sklepów z pamiątkami, w których prezentowane są premie za zakupy lub drobne prezenty. Dla młodych ludzi i miłośników hałaśliwych świąt cena za bilety obejmuje zniżki na popularne dyskoteki, kawiarnie, pokazy flamenco i kluby nocne. Posiadaczowi karty przysługuje bezpłatny wstęp do kina 3D IMAX, a nawet prawo do podróżowania po trasach wycieczkowych Madrid Vision.

Po zakupie karty madryckiej otrzymasz szczegółowy przewodnik po języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i włoskim oraz czytelną mapę miasta. Karta jest w sprzedaży przez 24-48-72-120 godzin i kosztuje 47-60-67 € -75 € dla osób powyżej 12 lat. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat karta jest objęta zniżką: 34-42-44 €- 47 €. Pamiętaj, ta karta jest osobista! Natychmiast po zakupie powinieneś wpisać na nim swoje imię i nazwisko, musisz przedstawić je wraz z paszportem. Karta jest aktywowana przy pierwszym użyciu, nie zapomnij tego czasu (zapisz). Każde muzeum lub wystawa na karcie turystycznej "Karta Madrycka" można odwiedzić tylko raz, z wizytą powrotną będzie musiał kupić bilet. Podaj tymczasowe ekspozycje, nie wszystkie są uwzględnione na liście wizyt. W przypadku innych upustów warunek ten nie ma zastosowania.

Kartę można nabyć w punktach sprzedaży:

  • Madryt Lotnisko Barajas Terminal 4 przy wejściu do metra;
  • Madryt Airport Barajas Terminal 2 przy wejściu do metra;
  • stacja Atocha 1 piętro, obszar odjazdu pociągów AVE;
  • Centrum Turystyki Madrytu przy Calle Mayor, 42;
  • Centrum turystyczne Madrytu przy Plaza de Oriente, 8.

Ponadto, można ją kupić online z dodatkowym rabatem 5% i paszport, aby dostać się do tego samego punktu sprzedaży. W razie potrzeby można zamówić z dostawą do apartamentu lub biura, Автобус Madrid Vision tylko dostawa będzie płatna dodatkowo.

Kup lub nie kupić?

Karta powinna być dla Ciebie korzystna i do tego potrzebujesz:

  • z grubsza obliczyć koszt wszystkich biletów do muzeów, które planujesz odwiedzić;
  • w zestawie kart Madrytu do zakupu karty podróży na 1-2-3-5-7 dni, pozwoli to zaoszczędzić dodatkowe pieniądze w strefach A i T;
  • Wiele muzeów robi zniżki, gdy odwiedzają rodziny lub grupy, rozważ to;
  • poznaj oficjalną stronę programu www.madridcard.com.