Piękna i cienka talia - cel wielu dziewczynek, które są gotowe, aby przejść do wielu, zaczynając od używania ciasnych gorsetów i kończąc na operacjach. Najprostszy i najtańszy sposób na szybkie wykonanie cienkiej talii - ćwicz regularnie. Istnieje wiele obszarów, które można wykorzystać w hali i w domu.

Jak uzyskać cienką talię?

Aby uzyskać pożądany efekt, mięśnie skośne powinny otrzymać główny ładunek. prasa . Najlepiej połączyć siły i układ krążenia. Dobry wynik daje trening okrężny, który polega na realizacji określonych ćwiczeń w kręgu. Wybierz trzy lub cztery ćwiczenia i wykonaj je po kolei przez minutę, robiąc sobie przerwę, ale nie dłużej niż 30 sekund.

Ćwiczenia na cienką talię w domu:

  1. Klip . PI - usiądź na plecach, podnosząc ramiona i nogi tak, aby znajdowały się pod kątem prostym od podłogi, podnosząc głowę i ramiona z podłogi. Zadaniem jest rozłożenie rąk i nóg, osiągając kąt 45 stopni.
  2. cienka talia jak osiągnąć1
  3. Poziom z podniesieniem nogi . In fitness To ćwiczenie na cienką talię jest popularne. IP - Stań w barze, kładąc nacisk na przedramię. Zalecane jest mocowanie rąk w zamku. Wyzwanie polega na podniesieniu jednej nogi, a następnie jej opuszczeniu. Ale nie kładź się na podłodze, ale odsuń ją na bok. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz to samo po drugiej stronie.
  4. cienka talia jak osiągnąć2
  5. Skręca z bawełną . PI - na podłodze wyciągnij nogi przed siebie, skarpetki powinny być naciągnięte na ciebie. Odchyl się tak, aby znalazł się około 45 stopni między ciałem a podłogą. Rozłóż ręce na bok. Zadaniem jest odwrócenie ciała na bok, połączenie rąk i zrobienie bawełny. Następnie powtórz to samo w innym kierunku.
  6. cienka talia jak osiągnąć3
  7. Włącza nachylenie . UE - stojąc prosto, połóż ręce za głową. Pochyl się do przodu, aby uzyskać równoległość z podłogą, utrzymując plecy w prostej pozycji. Zadanie polega na tym, aby najpierw obrócić ciało w jednym kierunku, a następnie pozostawić na sekundę i skręcić w innym kierunku.
  8. cienka talia jak osiągnąć4