Najwyraźniej rozdzielenie The Weeknd i Seleny Gomez nie było spokojne i bezbolesne. Jeśli wokalistka już zapomniała o byłym kochanku, ciesząc się nowym związkiem z Justinem Bieberem, raperem, każde wspomnienie o niej boli.

Suchy fakt

W niedzielę na Instagramie The Weeknd zniknęły wszystkie zdjęcia jego byłej ukochanej Seleny Gomez. 27-letni raper nie był zbyt leniwy i spędził godzinę, aby posprzątać historię swojego związku z Seleną, co wskazuje, że muzyk nie chce jej widzieć ani słyszeć. Wcześniej Abel anulował subskrypcję konta byłej dziewczyny i usunął z subskrypcji wszystkich swoich krewnych i przyjaciół.

The Weeknd был замечен в Сиднее в понедельник

Weekend był widziany w Sydney w poniedziałek

W odpowiedzi Gomez nie przyjmuje "sankcji", na taśmie na jej stronie wciąż są piękne zdjęcia z The Weeknd.

Jak zwykle, użytkownicy sieci mają kilka wersji wyjaśniających zachowanie Abla ...

Dzika zazdrość?

Fakt, że Gomez, po rozstaniu z nim, wpadł w ramiona Justina Biebera, sprowokowany z The Weeknd, który nadal nie jest wobec niej obojętny, z podejrzeniem. Raper wierzy, że Selena obracała za sobą powieść i czekała na odpowiedni moment, by się z nim pożegnać.

The Weeknd с Селеной Гомес в мае 2017

Weekend z Selena Gomez w maju 2017 r

Dowód, że wszystko jest w przeszłości?

Istnieje również opinia, że ​​Abel nie obchodzi o przebudzeniu powieści Seleny i Justina. Teraz muzyk sięga po petycję Bella Hadida, którą sam rzucił rok temu ze względu na upiorne marzenie o zadowoleniu Gomeza.

Белла Хадид и The Weeknd в мае 2016 года

Bella Hadid i The Weeknd w maju 2016 r

Jeszcze raz pozwól Belli wiedzieć, że on, marząc tylko o niej, nie chce nawet myśleć o Selene, wyczyścił wszystkie zdjęcia Gomeza.

Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu zjednoczeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd zakochali się w Coachelli
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"

I które z teorii Ci się podobały? Być może jest trzecia opcja?