Laury Dawida Bowie nie dają odpocząć młodym muzykom. Ktoś próbuje swoich obrazów i makijażu, inni artyści zobowiązują się do tworzenia okładkowych wersji kompozycji artysty ... Kanadyjski performer The Weeknd również postanowił odziedziczyć styl Davida Bowie, ale na swój własny sposób. Planuje przyjąć kolejne imię sceniczne. Właściciel "Grammy" ogłosił wydanie nowej kolekcji pod inną nazwą.

Артист хочет поменять имя

Co będzie pseudonimem The Weeknd jest wciąż nieznany. Czy będzie działał równolegle pod kilkoma nazwami? To całkiem możliwe.

Przypomnij sobie, że Bowie wymyślił żywy obraz Ziggy Stardust podczas pracy nad płytą The Rise and Fall Ziggy Stardust i Spiders from Mars. Jego niesamowity makijaż i stroje sceniczne na zawsze weszły w kronikę światowej kultury rocka.

Co masz na imię?

Fani The Weeknd (Abel Makkonen Tesfaye), piszą w Internecie różne wersje przyszłego imienia swojego idola. Pojawiła się sugestia, że ​​niebawem wspomnę o tym jako "piosenkarka, która wcześniej występowała pod nazwą The Weeknd".

Muzyk z ukochaną Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu zjednoczeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd zakochali się w Coachelli
  • The Weeknd skrytykowała za PR na poważną chorobę Selena Gomez

Jego imię wymyślone zostało przez artystę nie przez przypadek. Dla niego słowo "The Weeknd" przypomina ważny weekend, po którym on, 17-letni chłopiec, nie wrócił do szkoły.