Oceniając seksowny strój Iriny Sheik podczas The Fashion Awards 2017, użytkownicy sieci przestawili się na innych gości uroczystości, nie bez zwracania należytej uwagi na top modelki Naomi Campbell i jej matki, dawnej tancerki Valerie Morris.

Wyjście rodzinne

47-letnia Naomi Campbell, która jest znaną modelką, która była na wybiegu od 15 roku życia, nie mogła przegapić ceremonii przyznania nagrody The Fashion Awards. Cavalier, a raczej towarzyszem, supermodelką podczas uroczystej gali była jej matka, 66-letnia Valerie Morris.

Piękno w parze pojawiło się na imprezie, a ich zdjęcie na czerwonym dywanie spowodowało boom w reporterach obejmujących prestiżowe wydarzenie modowe.

Наоми Кэмпбелл и Валери Моррис на The Fashion Awards 2017

Naomi Campbell i Valerie Morris na The Fashion Awards 2017

Наоми Кэмпбелл на премии

Jak siostry

Na imprezie w Albert Hall i Naomi, a Valerie pojawiła się w stylowych czarnych zespołach. Campbell miał niesamowitą sukienkę na podłodze, łączącą kilka tekstur materiału, bez rękawów Azzedine Alaya, a Morris wolał strój spodni z jedwabną koszulą i interesującym naszyjnikiem w kształcie węża.

Наоми Кэмпбелл с мамойНаоми Кэмпбелл в потрясающем платье

Patrząc na matkę i córkę, staje się jasne, od kogo "czarna pantera" odziedziczyła młodość. Dla kobiety, która już dawno wymieniła dziesiątą dekadę, Valerie wygląda zaskakująco młodo i po prostu oszałamiająco.

Наоми Кэмпбелл с матерью Czytaj także
  • Wywiad z Naomi Campbell i Joni Aiva dla magazynu Vogue
  • Naomi Campbell marzy o stworzeniu Vogue Africa
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich

Morris, który marzył o zostaniu wielkim tancerzem, urodziła córkę w wieku 19 lat. Zostawiając małą Naomi pod opieką krewnych, Valerie, która jeszcze zanim jej chłopak został porzucony przez chłopaka, wyjechał na karierę. Mimo trudnego dzieciństwa model nie obwinia matki za to i nawet w pewnym sensie to rozumie, bo ona sama jest ambitną osobą. O tym Campbell powiedział w programie telewizyjnym Oprah Winfrey.

Наоми Кэмпбелл с любимой бабушкой и мамой

Naomi Campbell ze swoją ukochaną babcią i matką