Dziesięć lat temu, show Keeping Up with the Kardashians ukazało się na antenie kanału rozrywkowego E!, Dokładnie w dniu 14 października 2007. Od pierwszego odcinka reality TV stała się jedną z najpopularniejszych, a uczestnicy są najbogatszymi ludźmi w Ameryce. Tabloid The Hollywood Reporter przygotował dla czytelników obszerny wywiad z przedstawicielami rodziny Kardashian i oczywiście umieścił je na okładce wrześniowego numeru.

Обложка нового журнала Jaki jest sekret sukcesu reality show?

Nie jest tajemnicą, że show promował Chris Jenner, jest nie tylko doświadczonym mistrzem marionetek w swojej rodzinie, ale także głównym księgowym i inspiratorem.

Крис Дженнер

Chris Jenner

Opieraliśmy się na szczerości i otwartości, czyniąc z naszego życia otwartą książkę dla każdego Amerykanina. Ale w inny sposób nie można było działać, ponieważ fałsz w działaniu jest natychmiast odczuwany i nie jest akceptowany przez widza. Na początku było to trudne emocjonalnie, Courtney była na to szczególnie wyczulona, ​​ale wtedy wszyscy rozumieli, co robi i dlaczego. W dowód wdzięczności osiągnęliśmy sukces i pieniądze. Początkowo nie myśleliśmy, że posunie się tak daleko. Żartowali sobie nawzajem, że małżeństwo z Kylie może trwać najwyżej 32 sezony. Teraz mamy 14 lat i nie planujemy przestać. Bój się swoich pragnień!

- Chris Jenner zauważył z uśmiechem.

Кортни Кардашьян

Courtney Kardashian

Pierwszy sezon był dla mnie naprawdę trudny. Nie można było się doczekać, aby stale obserwować kamery i widzów. Pobiegłem do łazienki, żeby ukryć łzy przed wszystkimi,

powiedział Courtney.

Кендалл Дженнер

Kendall Jenner

Ja też początkowo doświadczyłem trudnego doświadczenia i niekończącego się strumienia nieznajomych w moim domu, ponieważ z natury jestem dość zamkniętą osobą. Z tego wszystkiego, co działo się w pierwszym sezonie, zrobiłem sobie tylko jeden poważny wniosek: ukryć moje prywatne życie i moje doświadczenia w jak największym stopniu,

- najmłodszy z klanu Karashian, Jenner Kendall, podzielił się z dziennikarzem.

Хлое  Кардашьян

Chloe Kardashian

W pierwszym sezonie wszystko działo się szybko, nie mieliśmy zbyt wiele czasu, aby się zorientować do końca. Gdyby nie Kim i Mama, serial nie otrzymałby takiego rozgłosu. Podczas dziesięciu lat reality show wiele przeżyłem: skandal z moim byłym współmałżonkiem Lamarem Odomem i jego przygodami w bardlach, a potem śpiączka w Las Vegas przed przedawkowaniem Viagry, poradziliśmy sobie i pomagaliśmy sobie nawzajem w trudnych chwilach. Ponadto, małżeństwo Kim z Chrisem o długości 72 dni - to był również test dla nas wszystkich,

powiedziała Chloe.

Ким

Kim Kardashian

Kim w małżeństwie z koszykarzem Chris Humphries:

Mieliśmy prawdziwe uczucia i nie graliśmy w kamerę, jak wielu się nad tym zastanawia. Byłem szalony zmartwiony przed ślubem, było to odzwierciedlone we wszystkim, w przygotowaniu do ceremonii i mojego pojawienia się. Producenci i moja mama kazali mi odejść od filmowania na jakiś czas, ale nie chciałem rozczarować moich fanów.

Co ciekawe, były asystent Jonathan Jackson i PR-man Kim, po jego zwolnieniu, powiedział, że małżeństwo było pierwotnie skazane na zagładę i zbudowane na przemyślanych ruchach PR, niczym więcej.

Кайли Дженнер

Kylie Jenner

W wywiadzie Kim podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat dzieci i możliwego wyglądu trzeciego dziecka:

Marzymy o dużej rodzinie i trzecim dziecku, on na pewno się pojawi, ale nie dam żadnych dodatkowych informacji. Wszystko w odpowiednim czasie.

Należy pamiętać, że lekarze zabronili Kimowi porodu w naturalny sposób, w związku ze świadectwem zdrowia i prawdopodobieństwem wrodzonego łożyska. Ciężkie ciąże i poród również silnie wpłynęły na stan zdrowia żony raperki. Na dzień dzisiejszy rozważa się możliwość przyciągnięcia matki zastępczej.

O ojcu Bruce Jenner
Nigdy nie edytujemy materiału uzyskanego podczas filmowania, maksymalnego prawdopodobieństwa. Ale kiedy dowiedzieliśmy się, że ojciec chce zmienić płeć, wszystko to wywołało szok. Najtrudniejszą częścią tej wiadomości była Chloe i mama, więc postanowiliśmy wykluczyć niektóre odcinki z powietrza,

- Kim się podzielił.

Czytaj także
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię swojej córki
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny
O popularności

Żeńska połowa rodziny Kardashian-Jenner stała się bohaterkami tabloidu The Hollywood Reporter w 2014 roku, ale w tym czasie nikt nie mógł się domyślić, że każdy klan stanie się właścicielem miliona fortuny, udanej kariery w telewizji i branży modelek.

Обложка 2014 года

Okładka z 2014 r