Historia sukcesu supermodelki Natalii Vodianovej znana jest wielu dziewczynom, jej celowi można tylko pozazdrościć. Odrzucając wzorce radzieckiej przeszłości, buduje własne życie i wychowuje dzieci według standardów europejskich. Wywiad dla magazynu Porter okazał się bardzo niejednoznaczny, model zszokował fanów opowieścią o ścisłej diecie swoich dzieci, ujawnił prawdziwe powody rozstania z byłym mężem Justinem Portmanem i odpowiedział na pytanie, dlaczego wciąż nie jest żoną Antoine'a Arnauda. Kim jest Natalia Vodyanova, kochająca matka z wieloma dziećmi lub karierowicz o żelaznym charakterze?

Наталья Водянова украсила обложку журнала

Natalia Vodyanova udekorowała okładkę magazynu

Zdrowa żywność i piękne ciało są synonimami!

W rozmowie z dziennikarką Porter Natalia wyznała, że ​​trzeba walczyć z jej "słabościami", szczególnie jeśli chodzi o jedzenie. W swojej karierze modelki przestrzegała zasady "Zdrowa żywność i piękne ciało - synonimy!" I stara się ją wprowadzić do swojej piątki dzieci. Według matki wielu dzieci, ona obserwuje dawkę dzieci i jeśli czuje, że konieczna jest pilna interwencja, odrzuca niepotrzebne uczucia. Przykład ostrych środków był w przypadku najstarszego syna Lucasa, gdy miał 10 lat, decyzja woli Natalia postawiła chłopca na ścisłej diecie.

Наталья Водянова
Oczywiście nie mogę kontrolować wszystkiego, co moje dzieci jedzą, szczególnie te starsze, a zatem zdarzają się sytuacje, w których należy podjąć pilne działania. Kiedy Lucas miał 10 lat, wyzdrowiał, a potem uczciwie powiedziałem mu: "Nie masz prawa dalej bezmyślnie jeść śmieci, obserwując wzrost żołądka i policzków". Jeśli chodzi o jedzenie, jestem bardzo surowy, zwłaszcza jeśli chodzi o fast food. Nie przestaję im mówić, że są kochani, piękni i niewiarygodni, ale za każdym razem przypominam i błagam ich o jedzenie, ponieważ nawyki żywieniowe powstają właśnie w dzieciństwie! Bardzo ważne jest, aby nauczyli się już dokonywać własnych wyborów na rzecz zdrowia i korzyści dla organizmu. I kiedy się uczą, kontroluję to, co jedzą i kiedy.
Наталья Водянова

Natalya jest w branży mody od 17 roku życia i zdaje sobie sprawę, że dane zewnętrzne są integralną częścią życia ludzi publicznych, w tym ich dzieci, które stale są pod obserwacją paparazzi. Model ten oczywiście zawiera małe odpusty dla dzieci i dla nich samych, ale jest to wyjątek niż reguła. W wywiadzie przyznała, że ​​pozwala sobie na dzień ładowania tygodnia:

Ścigam ściśle moje jedzenie, stało się częścią mojego życia, ale nadal pozwalam sobie zjeść pół kok z czekoladą w sobotę na śniadanie, druga część idzie do Nevy - stała się naszym małym rytuałem. W pewnym momencie była to jedyna słabość, na jaką pozwalałem sobie podczas mojego pobytu we Francji. Kupiłem sobie bułeczkę każdego ranka przez dwa lata, a potem przyszedł sytości i kazałem sobie przestać. Teraz nie pozwalam sobie na takie ekscesy.
Наталья Водянова с дочерью Невой

Natalia Vodyanova z córką Neva

Наталья Водянова с дочерью на фотосессии

Natalia Vodyanova z córką na sesji zdjęciowej

Objawienia o byłej żonie Justinie Portmanie

Temat rozwodu od przedstawiciela brytyjskiego establishmentu, Lorda Justina Portmana, nadal nie daje spokoju dziennikarzom. Para rozwiodła się cicho i bez skandali, po dziewięciu latach małżeństwa w 2009 roku. Natalia szczerze podzieliła się swoimi wspomnieniami małżeństwa i życia:

Justin uwielbiał nasze dzieci, ale nie interesował się ich interesem i życiem, więc każdego dnia oddalał się od nas coraz bardziej. Wziąłem na siebie odpowiedzialność bycia matką-kurą i odpowiedzialnością za edukację. Przykro mi, że nie zrozumiał, że rodzina musi wspólnie przeżyć wspaniałe chwile dorastania dzieci i dzielenia się rozrywkami.
Наталья Водянова с детьми

Natalia Vodyanova z dziećmi

Nowa miłość - nowe zasady gry!

Nowa ukochana Antoine Arnault, od której Natalia miała dwoje dzieci, nie mogła sobie wyobrazić, że matka jego dzieci będzie supermodelką. Według Vodyanova, w różny sposób reprezentował idealną więź między kobietami i rodziną, ale kiedy ją poznał, radykalnie zmieniła swój punkt widzenia:

Antoine nie uważał manekina i modelu za żonę i matkę swoich dzieci. Kiedy się spotkaliśmy, byliśmy zaskoczeni podobieństwem opinii w wielu kwestiach, w tym w odniesieniu do tworzenia rodziny i wychowania. Zdaliśmy sobie sprawę, że zbliżamy się do siebie. Życie jest w stanie przedstawić niespodziewane niespodzianki!
Антуан Арно и Наталья Водянова

Antoine Arnault i Natalia Vodyanova

Czytaj także
  • Natalia Vodyanova podzieliła się swoją społeczną siecią z poruszającym obrazem Antoine Arnaud i jej syna Maxima
  • Natalia Vodyanova mówiła o wychowywaniu dzieci, pracując jako model i podejście do nękania
  • Popularny fotograf został oskarżony o nękanie

Według Natalii, jest szczęśliwa, więc na wszystkie pytania dotyczące ewentualnego ślubu, reaguje spokojnie iz uśmiechem:

Dlaczego formalności, na imprezę? Już czuję się jak moja ukochana żona, nie mam nawet pojęcia o romansie z kimś. Jeśli wszystko jest w porządku, nie ma potrzeby zmiany czegokolwiek!