Po ostatnich tygodniach mody w prasie często pojawiała się w prasie nazwa 16-letniej Kayi Gerber, która jest córką słynnej modelki Cindy Crawford. Wielu nieufnych wierzy, że tak wielki sukces kojarzony jest nie tyle z talentem Kaya, ale z zaletami jej rodziców. Obroń się, że zabrała sławną matkę 16-letniego modelu, wyrażając swoją opinię na temat obecności Kaya na podium.

Кайя Гербер и Синди Кроуфорд

Kaya Gerber i Cindy Crawford

Crawford martwi się o entuzjazm córki dla szybkości

51-letnia Cindy niedawno rozmawiała z dziennikarką z zagranicznej publikacji, która zapytała sławę, co sądzi o karierze Kayi. Tak powiedział o tym Crawford:

"Uważam, że pojawienie się moich dzieci na podium jest nieodłączną częścią ich życia. Byłoby głupotą zakładać, że moje dzieci staną się lekarzami lub nauczycielami, choćby dlatego, że od samego dzieciństwa marzyli o pracy jako modelki. Na przykład Kaya już od 4 lat próbował na moich butach i chodził po drogich strojach w całym domu, wyobrażając sobie, że chodzi po wybiegu. Jedyne, co chciałbym, to to, że rozpoczęła karierę modelu rok lub dwa lata później. Rozumiem jednak, że 16 lat to wiek, w którym dziewczęta zaczynają pracować w branży modelowania. Sam zacząłem uczestniczyć w pokazach w tym wieku. Ogólnie, cieszę się, że moje dzieci mają żywe przykłady, jak pracować, jeśli chcesz stać się odnoszącym sukcesy modelem. Kaya, jak gąbka, pochłania każdą radę, jaką jej daję o pracy. Przylgnęła do nich wszystkich i jest bardzo dobra w byciu profesjonalnym modelem. "
Кайя Гербер на показе Calvin Klein

Kaya Gerber w programie Calvina Kleina

Potem dziennikarka zapytała Cindy, jak odnosi się do negatywnych recenzji i nieufności wobec profesjonalizmu Gerbera, o którym tak dużo mówi się obecnie. Tak powiedział o tym Crawford:

"Ogólnie rzecz biorąc, nie obchodzi mnie, co piszą w Internecie o profesjonalizmie mojej córki. Mogę powiedzieć z przekonaniem, że Kaya zrobi dobry model. Ale teraz naprawdę przeszkadza mi to, że moja dziewczyna ma prawa i teraz jedzie szaloną prędkością. Niestety, nie słucha mnie w tej sprawie. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby w kwestiach prowadzenia samochodu była tak ostrożna i odpowiedzialna, jak to się dzieje na podium lub w pracowni fotografa. "
Синди Кроуфорд с дочерью на одном из показов Czytaj także
  • Objawienia Cindy Crawford, której małżeństwo dosłownie pęka w szwach
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini kroi się na plaży w Miami, w sieci wybuchł skandal
  • Po Tygodniu Mody w Nowym Jorku Kaya Gerber poleciała na wyspy karaibskie z Cindy Crawford

Gerber opowiedział o pracy modelu

Oprócz Cindy Crawford, zagraniczna prasa miała wywiad z 16-letnią Kayą, która opisała, w jaki sposób odnosi się do biznesu modelek. Oto co powiedziała dziewczyna:

"Wiele osób uważa, że ​​praca jako model jest bardzo prosta. W rzeczywistości jest to wyczerpująca praca. Ci, którzy nigdy nie byli po drugiej stronie koncertów, nie zdają sobie sprawy, że przed pójściem na podium nie mamy ani jednej próby, która trwa kilka godzin. Ponadto mamy wiele przykładów, a przed samym pokazem wielogodzinna procedura stosowania makijażu i wykonywania fryzur. To wymaga dużo czasu i wysiłku. Mimo to bardzo lubię pracować jako model. Rozumiem, że bez podium nie będę mógł żyć, co oznacza, że ​​muszę to w pełni wykorzystać. "
Кайя Гербер не может жить без подиумаГербер рассказала о многочасовых приготовлениях к показамКайя выкладывается на подиуме по полной