Czy zauważyłaś, że młoda aktorka Sirsha Ronan przez lata tylko urosła?

Ирландская актриса номинирована на Оскар за Леди Берд

Pewnego dnia udzieliła wywiadu w radiu i omówiła perspektywy zdobycia Oskara za główną rolę w filmie "Lady Bird". Sirsha jest pewna, że ​​nie otrzyma tej nagrody, dostanie kolejną aktorkę, ponieważ "zasługuje na to".

Сирша Ронан получила номинацию на Оскар

Niemniej jednak na czterogodzinnym pokazie trzeba wyglądać po prostu bezbłędnie. Oczywiście, będzie wielu rozczarowanych kandydatów, ponieważ większość z nich nadal wraca do domu bez najbardziej prestiżowej nagrody ...

Кадр из фильма Леди Берд

Jak zachować "dobrą twarz przy złej grze"? Laureat Złotego Globu i nominowany do nagrody BAFTA wie o tym doskonale.

Ćwiczenie twarzy przegranego

Panowie demonstrowali, jak słabo oklaskiwać, okazywać życzliwość. W rzeczywistości większość aktorów wygląda dokładnie tak jak na Oscarów, ale nie wszystkie z nich pojawiają się w kadrze podczas transmisji na żywo, ale aktorka nie traktuje tej nominacji zbyt poważnie, raczej ironicznie. Powiedziała, że ​​to właśnie ten aspekt, potrzeba portretowania twarzy przegranego i zmusza ją do opuszczenia towarzystwa jej młodego mężczyzny podczas ceremonii.

Ронан играет ученицу католической школы

Zamiast swojego kochanka zwykle zabiera matkę na takie imprezy. Jednak na prezentacji Złotego Globu, gdzie Ronan został nagrodzony nagrodą za najlepszą kobiecą rolę w Lady Bird, przyjechała bez matki. Ale dzięki usłudze Facetime mogła zaobserwować triumf swojej córki.

Сирша Ронан готовится к Оскару заранее Czytaj także
  • "My Lady Bird": Greta Gerwig o swojej bohaterce i sposobie reżyserowania
  • Bree Larson i Oscar-2016
  • Charlize Theron na rozdaniu Oscara-2016

23-letnia aktorka odnosi się do "Oscara" z godnością i skromnością. Przypomnijmy, że była już nominowana do lepszej roli drugoplanowej w filmie "Zadośćuczynienie". W nim dziewczyna grała w wieku 13 lat. Po 8 latach ponownie otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki w dramacie Brooklyn.