Tatyana Rybakova jest zwyczajną dziewczyną, która zasłynęła dzięki temu, że w ciągu kilku lat straciła 54 kg nadwagi. Chcesz powiedzieć, że to po prostu niemożliwe, spójrzmy na ten problem razem. Metoda Tatyany Rybakovej jest bardzo prosta i nie wymaga postu ani żadnych specjalnych ograniczeń. To bardzo ważne, aby mieć motywacja a potem pójdziesz naprzód bez względu na wszystko. Sposób Tatyana Rybakova polega na tym, że musisz regularnie dostosowywać swoją dietę i ćwiczyć. Zastanów się nad głównymi warunkami, które tworzą codzienne żywienie Tatyany Rybakovej:

  1. Codziennie musisz jeść co najmniej 4-5 razy dziennie. A porcje powinny być małe.
  2. Ostatni raz musisz jeść w 4 godziny i spać. W tym czasie pokarm jest wchłaniany i nie przekształca się w tłuszcz. Dlatego fakt, że nie można jeść po 6 godzinach, nie jest prawdą.
  3. Bardzo ważne jest obliczenie ilości pokarmów, które należy jeść codziennie. Dieta Tatyany Rybakovej opiera się na fakcie, że dziewczyna spożywa do 400 kalorii podczas podstawowych posiłków, a przekąski nie przekraczają 100 kalorii. Dlatego pomyślcie z wyprzedzeniem, że będziecie jeść w pracy i zabrać go ze sobą z domu.

Menu diety Tatyana Rybakova

Śniadanie Powinien składać się z białek. Może to być na przykład jajko kurze i płatki owsiane.

Przekąska . Zjedz jakieś owoce: jabłko lub grejpfrutowy . Można również jeść białko jaja lub orzechy.

Lunch Powinien składać się ze złożonych węglowodanów. Może to być gryka i kurczak (pierś).

Przekąska . Zjedz trochę owoców.

Kolacja Przed snem najlepiej jeść warzywa i ryby.

Zasadniczo utrata masy ciała Tatyany Rybakovej opiera się na prawidłowym odżywieniu. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, wystarczy około 3 razy w tygodniu odwiedzić siłownię, jeździć rano, jeździć na rowerze i iść na basen. Jeśli chodzi o popularną zieloną kawę, Tatyana Rybakova zaleca zastąpienie tej zielonej herbaty.