Nie wszyscy wiedzieli, że Sarandon może zainteresować zarówno mężczyzn, jak i kobiety. A jeśli wiele osób wie o związku z pierwszym, to Susan nie jest obojętna wobec płci pięknej, nie wszyscy się domyślili. W jej 70 aktorek nigdy nie widziano w objęciach z młodą damą. Być może dlatego Susan w wywiadzie powiedziała te słowa:

"Nadszedł czas, kiedy coś do ukrycia jest bez znaczenia. Jestem całkowicie otwarty na nowe powieści i bez względu na to, z kim są. Jestem biseksualny i ukrywam, że nie ma to już sensu. Jednak natychmiast chciałbym zgłosić zastrzeżenie, że moje zainteresowanie odmienną płcią nie oznacza, że ​​powinno być wielu partnerów. Jestem przekonany, że tylko związki monogamiczne mogą otworzyć cały urok relacji w parze. Zawsze byłem monogamistą i nie zamierzam niczego zmieniać. "

Сьюзан открыта к новым отношениям

Ponadto Sarandon opowiedział trochę o związku z kolegą w filmie Philipa Sayera, z którym wspólnie grali na taśmie "Głód". Oto słowa, które Susan powiedziała o Philipie:

"Sayer zmarł w 1989 roku, ale mimo to wciąż pamiętam wszystko, co robiliśmy w sypialni. To było piękne. Zapewne wielu wie, że Sayer był gejem, ale o naszej powieści prasa nie powinna być znana. Jestem jedyną kobietą, z którą miał bliski związek. Dowodzi to raz jeszcze, że wszyscy jesteśmy biseksualni. Tylko jedna płeć z reguły pociąga o wiele więcej. "
Филип Сайерс

Philip Sayers

Czytaj także
  • Nicole Kidman na planie filmu "Goldfinch" na książce o tej samej nazwie pisarki Donna Tartt
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy
  • 2 różne obrazy na 1 dzień: Mila Kunis prezentuje film "Very Bad Mom 2"

Saradon ożenił się tylko raz

Tak się złożyło, że osobiste życie Susan próbuje się nie reklamować. Mimo to prasa wie, że przez około 10 lat aktorka była żoną Chrisa Sarandona. Po rozwiązaniu związku Susan zawrzała romans z reżyserem Franco Amurri, od którego w 1985 roku urodziła dziewczynę o imieniu Eva. Na planie filmu "The Darham Bull" aktorka zakręciła romans ze swoim kolegą Timem Robbinsonem. W ich przymierzu narodziło się dwóch chłopców: w 1989 - Jack, aw 1992 - Miles. Nie tak dawno temu prasa uzyskała informację, że Saradon nie spotyka się już z 37-letnim biznesmenem Jonathanem Briquinem, z którym była blisko od 2010 roku.

Сьюзан и Крис Сарандон

Susan i Chris Sarandon

Сьюзан Сарандон и Тим Роббинс

Susan Sarandon i Tim Robbins

Сьюзан с бывшим возлюбленным Джонатаном Бриклином

Susan z byłym kochankiem Jonathanem Briclinem