Niedawno hollywoodzka diva Sharon Stone udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że ​​przez długi czas walczyła z okropną chorobą, która całkowicie zmieniła jej życie. Wiadomo, że gwiazda rzadko komunikuje się z dziennikarzami, a ponadto od dawna nie widziano jej w społeczeństwie i na imprezach towarzyskich.

Szczery wywiad był w CBS. Gwiazda powiedziała, że ​​w 2000 roku doznała wylewu i krwotoku mózgowego:

"Moje szanse na przetrwanie to 50/50. Byłem złamany i całkowicie samotny. Przez kolejne lata przechodziłam rehabilitację i ukrywałam swój status przed kolegami. Świat show biznesu jest trudny, nikt nie jest zainteresowany osobą w trudnej sytuacji. To jest środowisko, w którym nie wybaczasz słabości. Musimy żyć wszyscy sami. Wiem, że moje zachowanie wydawało się dziwne dla wielu osób, ale nadal nie chciałem rozmawiać o mojej chorobie. "
Шэрон Стоун многое знает о сексуальных домогательствах O molestowaniu seksualnym w Hollywood

Temat nękania nie odstąpił. Zapytana o molestowanie seksualne w swojej karierze zawodowej, Sharon Stone otwarcie się roześmiała, co doprowadziło dziennikarza do pewnego zamieszania:

"Przyszedłem pokazać biznes 40 lat temu, możesz sobie wyobrazić, co to było. Wyszedłem znikąd, z Pensylwanii do Hollywood, a nawet z moim wyglądem ... Byłem sam i bezbronny. Oczywiście wszystko widziałem. "

Dziś aktorka czuje się znacznie lepiej, jest pełna siły i gotowa na nowe projekty. Po dłuższej przerwie jej kariera ponownie przybierze na sile. Wkrótce na ekranach zostanie wydana nowa seria "Mozaiki" Stevena Soderberga, w której Stone ponownie zagra pisarza.

Czytaj także
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby
  • Sharon Stone wystąpiła przeciwko Jamesowi Franco, oskarżonemu o molestowanie seksualne
  • Sharon Stone i jej młody kochanek Angelo Boff pokazują swoje uczucia na plaży w Miami

Do ukochanego pytania o słynną scenę z Basic Instinct, Sharon Stone spokojnie odpowiedziała, że ​​"wielu uważa, że ​​widzą w tej scenie coś więcej niż w rzeczywistości."