"Big Lebowski" i "American Pie" przyniosły 41-letnią sławę aktorki, seksowna blondynka podekscytowała fantazje więcej niż jednego mężczyzny i wzbudziła zazdrość wielu kobiet. W ostatnich latach pojawienie się Tary Reed spowodowało wiele komentarzy, oskarżeń o promowanie anoreksji i niezdrowego entuzjazmu w chirurgii plastycznej.

Проблемы с весом начались в 2008 году

Problemy z nadwagą zaczęły się w 2008 roku

Kolejny wywiad na temat bodishayingu, Tara postanowił dać w przeddzień wydania obrazu "Niedoświadczony", gdzie odgrywa główną rolę. Film jest poświęcony jednemu z najważniejszych tematów ostatnich lat - bullyingowi, jego odmianom i konsekwencjom przynęty dla ludzkiej psychiki.

Dla mnie ten temat jest bardzo bliski. Bulling - stał się częścią mojego codziennego życia, stale usprawiedliwiam się swoim wyglądem, chudością, chirurgią plastyczną. Wiem, jak bolesne i trudne jest, więc odgrywanie roli w filmie, rozumiałem, co się dzieje, jak nikt. Bodysheying i zastraszanie mają duży wpływ na dziewczęta i kobiety, ponieważ są słabsze psychicznie ... To straszne, gdy prowadzi do samobójstw. Teraz bulling nabrał różnych form, przemoc próbuje różnych masek. Nie jesteśmy chronieni nawet w sieciach społecznościowych i przed cyberprzestępczością.
Тара Рид

Tara przyznała, że ​​szczerze nie rozumie, dlaczego jej waga stała się własnością wielu ludzi:

Nie rozumiem, dlaczego moja waga powoduje ośmieszenie i kpiny. Przyznaję, że jestem chudy, ale jestem z natury i mam doskonały metabolizm! Moi przyjaciele potwierdzą, że normalnie jem, nawet czasami zaskakując ich moim apetytem. Diety? Oczywiście przestrzegam reżimu iw mojej diecie są wykluczone produkty, tak zwana "czarna lista", ale bez skrajności, zapewniam cię! Jeśli chcę coś zjeść, mogę zrobić wyjątek i leczyć się! Być może ze wzrostem o 1,68 i wadze 47 kg - wygląda to dziwnie, ale to moja natura! Czasami dzwonię do trzech kilogramów, ale oni szybko wychodzą.
Актриса против бодишейминга

Aktorka kontra Bodysheyming

Tara pod baczną uwagą paparazzi od 2008 roku, wtedy pojawiły się pierwsze zdjęcia, które wywołały falę oszołomienia i ostrej krytyki jej wyglądu. Wszystkie tabloidy omawiały zdjęcia aktorki w stroju kąpielowym:

Widzę siebie w lustrze i potrafię obiektywnie ocenić, więc pojawienie się tych zdjęć nie uraziło mnie i nie zaskoczyło mnie. Najbardziej bolesne w tej historii jest pojawienie się komentarzy zwolenników, dziennikarzy i zwykłych ludzi! Czytałem ich ataki i oskarżenia: "Ona jest obrzydliwa i stara, jej skóra jest zwiotczała, nikt jej nie zdejmie".
Тару обвиняют в пропоганде анорексии

Tara jest oskarżona o promowanie anoreksji

Шокирующее фото худобы Тары

Szokujące zdjęcie chudości Tary

Czytaj także
  • Znowu szok: Tara Reid nadal przeraża swoją szczupłość
  • Tara Reed na New York Street zszokowała przechodniów
  • Pacjenci z anoreksją Tara Reed potrzebuje hospitalizacji?

Pomimo ataków, Tara jest bardzo pogodną i otwartą osobą, żyje w harmonii z samą sobą i nie obwinia nikogo. Aktorka nie ukrywa, że ​​zrobiła liposukcję w jamie brzusznej, mammoplastykę i zwiększyła piersi, które wtedy miały problemy i musiały pilnie zmienić implanty. Teraz jest na granicy korygowania wad jej wyglądu i będzie miała kolejną operację, aby osiągnąć "idealny" wygląd.