Ceremonia z piasku symbolizuje zjednoczenie dwóch różnych osób w jedną całość - w rodzinę. Wspaniałe miejsce na wyjątkową uroczystość - Wyspy Hawajskie, ta tradycja przyszła do nas stamtąd. Jeśli wybierasz się na ślubną wycieczkę na słoneczne plaże raju, pamiętaj, aby zapieczętować więzy rodzinne z tym sakramentem.

Nazwa "sand ceremonia" kojarzy się z piaszczystym miejscem. Takie niezwykłe rytuał przejścia odpowiednie do przeprowadzenia na złotej, piaszczystej plaży, na oceanie. Ponieważ tradycja jest zapożyczona, zmiany jej wielkiej różnorodności, ale głównym aktywnym składnikiem pozostaje piasek.

Sakrament ślubu z piaskiem polega na tym, że państwo młodzi wylewają piasek z dwóch naczyń, pomalowanych na różne kolory, do jednego dużego, przezroczystego dzbanka. Zgodnie z unikalnym wzorem piasku, szamani hawajskich plemion mogą przewidzieć przyszłość rodziny. Zgodnie z dominującym kolorem górnej warstwy, osądzi się płeć najmłodszej rodziny, analizując obraz z boku dzbanka, szaman będzie przewidywał, kto poprowadzi rodzinę.

Kilka rytuałów z konspiracją na długie życie, na zdrowie przyszłych dzieci, na mocy związku odbywa się na statku piasku. Szamani wiedzą, jak odepchnąć złe duchy. Zaklęty statek musi być trzymany w domu w widocznym miejscu, nie tylko przypomni ci o rajskim wypoczynku, ale także uratuje rodzinę przed zdradą.

Jak zorganizować uroczystość z piasku?

Jeśli zdecydujesz się zorganizować ceremonię za pomocą statków piaskowych nie znajdujących się na tradycyjnej wyspie Haiti, zrobi to każda plaża morska lub rzeczna. Zajmij się improwizowanymi bramami istoty białej, udekoruj wszystkie jasnymi, świeżymi kwiatami.

Ceremonię tę można uwzględnić w ogólnym scenariuszu ślubu lub odbyć osobno w drugim dniu uroczystości. Sam określasz liczbę gości - może to ci najbliżsi krewni lub radośni towarzysze twoich rówieśników.

Jeśli nie znajdziesz szamana, który poprowadzi ceremonię z wszystkimi zasadami, zaproś moderatora. Każde z twoich działań powinno zostać wypowiedziane i przeprowadzone w burzliwych aplauzach. Często świadkowie podvazyvayut nowożeńcy, więc wylał piasek szybciej. Odpowiednie będą różne żarty i interpretacje wynikowego wzoru po każdej stronie statku.

Muzyka na ceremonię piaskowania powinna być wyjątkowa - romantyczna i jednocześnie uroczysta. Perfekcyjna melodia wykonywana przez orkiestrę. W końcu to muzyka na żywo budzi respekt w sercach i nadaje niezwykłą atmosferę uroczystości.

Aby zrealizować pomysł zjednoczenia rodziny, przygotuj akcesoria do ceremonii piaskowania, będziesz potrzebował piasku o dwóch różnych kontrastujących kolorach i naczyniach.

Możesz znaleźć kolorowy piasek w sklepach z pamiątkami lub w sklepach do kreatywnej pracy. Możesz również sam zrobić kolorowy piasek, na przykład mieszając go z pokruszoną kolorową kredą. Pięknie wyglądają wzory piasku w kolorach różowym i niebieskim, które symbolizują płeć męską i żeńską. Być może wybierzesz inną paletę: liliowo-żółtą, czerwono-białą, niebiesko-zieloną itd.

Do ceremonii potrzebne będą dwa identyczne naczynia z wąską szyjką, lepiej, że są przezroczyste. Udekoruj każdy statek osobno symbolami pary młodej. Na przykład możesz wetknąć mini-welon na jednym naczyniu, a motyla na innym. Możesz przykleić skróty młodej pary na każdym statku, udekorować je dżetami i innymi elementami, wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Przygotuj kolejny szklany pojemnik o większym rozmiarze. Znajdź oryginalny sposób rozwiązania tego problemu, na przykład wyrafinowane puste serce ze szkła lub niezwykłe akwarium w kształcie kieliszka do wina, zrobi to skręcony wazon. ceremonia ślubu z piaskiem Pamiętaj, że to akcesorium będzie przechowywane w domu w widocznym miejscu, więc spróbuj nadać mu dekoracyjny wygląd.

Alternatywą dla ceremonii na piasku jest mieszanie małych pamiątek z życia przedślubnego. Każdy z małżonków przygotowuje własne pudełko kosztowności (małe zdjęcia, wisiorki, pierścionki, figurki), a następnie uroczyście składa wszystkie przedmioty w duże wspólne pudełko.

Najbardziej zabawną alternatywą jest mieszanie napojów o różnych kolorach w jednym koktajlu, tylko nowożeńcy muszą je pić i nie traktować ich ze swojej rodziny czara nikt z gości.