Wybrane sukienki i buty, zestawiła listę zaproszonych, wynegocjowała menu. Pozostaje rozważenie równie ważnej kwestii - kiedy powinieneś wziąć ślub? Pytanie, którego nie można przypisać do frywolności - choćby dlatego, że martwił się tak wieloma kobietami i kobietami przed tobą. Będziemy zbierać sekrety, które służyły im w służbie zbóż, a my postaramy się z ich pomocą ustalić, kiedy lepiej jest wyjść za mąż, aby twoje życie rodzinne było długie, pogodne i szczęśliwe.

Jakiej liczby lepiej się żenić?

Wybierając datę, którą chcesz poślubić, możesz (jeśli chcesz!) Rozważyć poniższe. Astrologia uczy, że dla każdej osoby najszczęśliwszą liczbą każdego miesiąca będzie liczba, na której się urodził - i wszystkie te, których cyfry łącznie dają ten numer. Innymi słowy, jeśli dana osoba urodziła się 5-go, wtedy 14 (1 + 4) i 23 (2 + 3) dni każdego miesiąca również będą dla niego szczęśliwe. Dlaczego nie wziąć pod uwagę tej małej rzeczy, zastanawiając się, kiedy lepiej wziąć ślub?

Jaki dzień lepiej wziąć ślub?

Nasze babki powiedziały, że lepiej kobiecie rozpocząć każdy ważny interes w "dzień kobiet" - w środę, piątek i sobotę. To prawda, że ​​dla wierzących małżeństwa w soboty są niedozwolone - tak samo jak we wtorki i czwartki. Jeśli interesuje Cię podobny aspekt tematu, dodaj poniższe. Małżeństwo lepiej nie robić:

 1. W wigilię wszystkich wspaniałych świąt, a także święta Wielkich Wieków i świątyni.
 2. Podczas postów: Rozhdestvensky, Uspensky, Petrov i the Great.
 3. W okresie świąt Bożego Narodzenia - okres od 7 do 20 stycznia.
 4. W okresie Maslenitsa - począwszy od tygodnia mięsnego.
 5. W tygodniu wielkanocnym.
 6. 11 i 12 września - w przeddzień i w dniu ścięcia Jana Chrzciciela.
 7. 26 i 27 września - w przeddzień i w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego.
В какой день лучше выйти замуж

Poza Kościołem nasi przodkowie mieli jeszcze jednego doradcę. Na nim nie tylko wesela, czy zaczęto budować mieszkanie, ale nawet upieczony chleb i smołowane beczki pod marynatami. Zgadłeś - chodzi o księżyc. Do tej pory dyktuje nam nie tylko, który dzień lepiej jest wziąć ślub, ale także, jaki dzień lepiej wybrać się do fryzjera. Więc weźcie kalendarze księżycowe i zauważcie, co Siergiej Wronski mówi na temat, który nas interesuje:

 1. Najlepsze na wesele będą następujące dni Lunar: 6, 10, 11, 15, 17, 21, 26 i 27.
 2. Te dni Księżyca będą złe: 3, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 14, 19 i 29.

Oczywiście, najdokładniejsza odpowiedź na pytanie, kiedy powinieneś wyjść za mąż, może być podana przez osobistą kartę astrologiczną. Przynieśliśmy tutaj kilka podstawowych informacji, na których można polegać, a nie masz takiej karty.

W którym miesiącu powinnaś wziąć ślub?

W Rosji tradycyjnie najbardziej produktywnym na wesele były jesienne miesiące - kiedy wszystkie prace w tej dziedzinie dobiegły końca. W dzisiejszych czasach taki punkt orientacyjny prawdopodobnie służy niewielu zakochanym parom. Ale wydaje się, że dawno temu, młode dziewczyny zastanawiały się nad miesiącem, w którym powinni wziąć ślub. Nie bez powodu dziś wyrok jest żywy: "W maju wyjdź za mąż - stulecie, by cierpieć". We Francji, oprócz miesiąca maja, miesiąc marca jest uważany za bardzo zły na wesela. Co powiedzieć? Każda osoba ma swoje szczęśliwe i nieszczęśliwe miesiące, a jeśli się nad tym zastanowić, nie będzie tak trudno zapamiętać, o której porze roku uda nam się zrobić wszystko latem, a kiedy po prostu pokonamy czoło pod ścianą. Dlatego jesteś w stanie sam ustalić, w którym miesiącu lepiej się pobrać.

O której godzinie mogę wziąć ślub?

Gdzie? W Jemenie - co najmniej 8. W Rosji, plus to będzie musiało poczekać kolejne dziesięć lat. Sugeruję następujące. Zamiast rozmawiać o tym, ile możesz wziąć ślub, porozmawiajmy o tym, o ile lepiej wyjść za mąż.

O której jest lepiej wziąć ślub?

Sugerując, że chcesz zostać matką - w innym przypadku znaczenie postawionego pytania nie jest szczególnie jasne. Jeśli skupisz się na naturalnych mechanizmach, które wcielają się w ciało kobiety z natury, najbardziej odpowiednim okresem dla pierwszej ciąży jest wiek do 30 lat. Najlepszym rozwiązaniem jest okres od 23 do 25 lat.

Kiedy lepiej dla dziewczyny wyjść za mąż?

Когда лучше выйти замуж
 1. Kiedy jest wystarczająco dojrzała. Ona naprawdę nie chce być z płaczącym dzieckiem w ramionach - w tym okresie życia, kiedy często wychodzi rano do pracy prosto z klubu, w którym spędzała noc z przyjaciółmi.
 2. Kiedy będzie niezależny ekonomicznie. Po co utrzymywać więzy oficjalnych stosunków tylko dlatego, że nie może się powstrzymać?
 3. Kiedy spotyka tego, który naprawdę jej odpowiada. A kiedy ona i jej wybrana osoba będą mieli podobną opinię na temat głównych problemów życia, w tym na pytanie, czy stworzyć rodzinę dla nich.