O tym, gdzie i jak świętować wieczór panieński przed ślubem trzeba myśleć z góry. W końcu jest to doskonała okazja, aby spędzić czas z bliskimi przyjaciółmi, dobrze się bawić i przez pewien czas zapomnieć o kłopotach ze ślubem.

Jeśli nie wiesz, jaki scenariusz wymyślić na wieczór panieński, oferujemy kilka konkursów. Zapisz, jakie zawody zebrałeś i jakie rekwizyty potrzebujesz. Nie jest konieczne przygotowanie się do tego zbyt ostrożnie, o ile wszystko pochodzi z serca.

Ostrzeż także gości z wyprzedzeniem, że powinni odpowiednio przygotować się na wakacje. W końcu można zorganizować imprezę z okazji wieczoru panieńskiego przed ślubem. Na przykład panna młoda może być królową i wszystkimi innymi postaciami z bajek. Spraw, aby twoje najcenniejsze marzenia z dzieciństwa spełniły się w tym dniu i pozostaną w Twojej pamięci na zawsze.

Zabawne konkursy na wieczór panieński

Najważniejsze na imprezie - nie pozwól nikomu się nudzić. A konkursy i gry na wieczór panieński nie pozwolą na to ani twoim dziewczynom, ani starszym paniom. Wszystkie zawody na imprezę panieńską mogą odbywać się zarówno w domu, jak iw każdym innym pokoju.

  1. Nakarm mnie! To bardzo zabawny konkurs na wieczór panieński. Będziesz potrzebował tylko tego, co jest na stole. Uczestnicy mają zawiązane oczy i otrzymują talerze z jedzeniem i łyżkami. Musisz karmić swoją parę i robić to bardzo ostrożnie. Zwycięzcą jest para, która lepiej poradzi sobie z zadaniem.
  2. Przepełnij ostrożnie! Uczestnicy mają zawiązane oczy. Wyzwanie polega na wlaniu wody ze szkła do innej szklanki. W takim przypadku można użyć słomki tylko do koktajlu. Wygra ten, który najmniej przelewa wodę za czołg.
  3. Skomponuj historię panny młodej. To najciekawszy konkurs na wieczór panieński. Wszyscy goście pamiętają o Tobie coś wyjątkowego. Pozwól wszystkim o tym opowiedzieć. Możesz pisać na papierze, a potem czytać na głos.
  4. Pożegnanie z przeszłością. Każdy może wziąć udział w konkursie. Każdy ma kilka chwil z życia, o których chcesz zapomnieć. Zapisz to wszystko i spal. Niech ten dzień będzie nowym początkiem nie tylko dla panny młodej, ale także dla wielu jej przyjaciół.
  5. Ślepi ukochani. Będzie to jedno z najzabawniejszych konkursów na wieczorze panieńskim. Każdy będzie mógł pokazać wyobraźnię. Daj wszystkim balony o różnych kształtach, taśmach i markerach. Z balonów możesz oślepić człowieka swoich marzeń (lub możesz wymyślić inne zadanie).
  6. Poznaj swoje dziewczyny. Konkurs na wieczór panieński przeznaczony jest dla panny młodej. W przypadku tego zadania poproś wszystkich gości, aby przynieśli swoje zdjęcia dziecka. A potem spróbuj zgadnąć, kto dokładnie jest na nich przedstawiony.
  7. "Ryżowy wyścig". Będziesz potrzebował balonów i ryżu. Wlać ryż do kulek i nadmuchać. Wszyscy goście muszą zostać podzieleni na dwie drużyny i postawić ich twarzą w twarz. Każda drużyna musi przekazać piłkę od pierwszej osoby do ostatniej, używając tylko widelca. Jeśli piłka jest pęknięta, drużyna otrzymuje nowy, a gra rozpoczyna się od nowa. Wygrywa drużyna, która najpierw przebije piłkę przez rząd.
  8. Pytanie odpowiedź. Konkurs na wieczór panieński przyczyni się do stworzenia środowiska sprzyjającego szczerości. Możesz wziąć płonący mecz i go przepuścić. Ten, od którego przestaje się palić, odpowiada Zabawny konkurs na wieczór panieński pytanie siedzące po prawej.
Co jeszcze możesz wymyślić na wakacje?

Wszystko, co może podnieść na duchu. Przygotuj piosenki na wieczór panieński przed ślubem, zamów pizzę w kawiarni, zrób prezent dla każdego gościa. Niech będzie mały, ale będzie symbolizował twoją przyjaźń lub nadchodzące wesele. Możesz także ozdobić pokój plakatami poświęconymi partii panieńskiej.

To tylko kilka wskazówek, pomysłów i konkursów na wieczór panieński. Ale jeśli weźmiesz coś dla siebie i dodasz coś własnego, wakacje będą wspaniałe!