Każda dziewczyna chce, aby jej ślub był najpiękniejszy, jasny i niepowtarzalny. Przygotowanie do ślubu to ciężka praca, która czasami kosztuje nas dużo energii. Ważne jest, aby nie pomijać żadnych szczegółów - wszystko musi być na właściwym poziomie. Te zasady są z pewnością przestrzegane zarówno we wspaniałych, drogich weselach, jak i na weselach bardziej skromnych.

Przede wszystkim dla znanych osób - aktorek, piosenkarzy, polityków. Ich wesela są przed całym światem i bardzo ważne jest, aby nie stracili twarzy. Nie bez powodu w Hollywood istnieje ranking najpiękniejszych wesel, najpiękniejszych narzeczonych i najpiękniejszych sukien ślubnych.

Najpiękniejsze wesela świata

Jeden z najpiękniejszych wesel na świecie jest uznawany za ślub słynnej aktorki Liz Hurley i indyjskiej przedsiębiorcy Aruna Nayar. Ślub odbył się dwa razy - w Wielkiej Brytanii i ojczyźnie pana młodego, w Indiach. W Anglii ślub odbył się w starym zamku. Luksusowa suknia, dekoracje i znani goście sprawili, że ten ślubny świat stał się sławny. Kilka dni później Liz i Arun powtórzyli swoje małżeństwo w Indiach. Obserwując wszystkie indyjskie tradycje, wesele obchodzono przez 6 dni. Ślub Liz i Aruny zgromadził rekordową liczbę dziennikarzy i recenzji prasowych.

Wesele Demi Moore i Ashton Kutcher nie pozostało niezauważone. Aktorzy zorganizowali wesele we własnym domu w Filadelfii, gdzie obecnych było wiele gwiazd i sławnych muzyków. Po uroczystym ślubie goście nowożeńców bawili się na terenie luksusowej rezydencji Demi i Ashton. Po ślubie nowożeńcy udali się na podróż poślubną do Barcelony.

Najpiękniejsze narzeczonych i sukien ślubnych na świecie

Самые красивые свадебные платья мира

Najpiękniejszą narzeczoną świata jest Grace Kelly - amerykańska aktorka, która w 1956 roku została żoną Księcia Monako. Sukienka Grace została uznana za najpiękniejszą suknię ślubną i do dziś pozostaje na pierwszym miejscu. Sukienka została wykonana w klasycznym stylu - twardy gorset, puszysta spódnica, koronka, długi pociąg i perłowa biżuteria. W rezultacie wiele pokoleń dziewcząt wykonało suknie ślubne na wzór Grace Kelly. Obecnie ta legendarna sukienka znajduje się w Filadelfijskim Muzeum. A zdjęcie tej najpiękniejszej sukni ślubnej na świecie wciąż zdobi okładki najsłynniejszych czasopism.

Po Grace Kelly występuje Nicole Kidman, która poślubiła Keitha Urbane'a w 2006 roku. Śnieżnobiała suknia Nicole jest prawdziwym arcydziełem domu mody Balenciaga. Klasyczna suknia w stylu epoki wiktoriańskiej sprawiła, że ​​Nicole Kidman stała się jedną z najbardziej atrakcyjnych narzeczonych.

Trzecie miejsce zajmuje Jackie Onassis - pierwsza dama ze Stanów Zjednoczonych, żona byłego prezydenta Johna Kennedy'ego. Wesele gwiazdorskie miało miejsce w 1953 roku.

Na czwartym miejscu jest amerykański piosenkarz Pink. W dniu ślubu Pink ubrana była w śnieżnobiałą elegancką sukienkę, ozdobioną czarnymi kokardkami. Głęboki dekolt i wąska gorsetowa suknia ślubna wyglądały jak świetna piosenkarka, a piąte miejsce zajmuje księżniczka Diana. W uroczystym dniu księżna Diana ubrała się w białą suknię z mnóstwem spódnic, długim pociągiem i welonem. Głowa panny młodej została ozdobiona triadą wykonaną z diamentów. Oczywiście nie można nie wspomnieć o sukni ślubnej jej naśladowcy księżnej Cambridge Kate Middleton, długości pociągu 2,7 m. Projektantka Sarah Burton stworzyła to arcydzieło, Самые красивые невесты reprezentujący dom mody Alexander McQueen.

Uznane za najpiękniejsze suknie ślubne na świecie, te sukienki gwiazd są wzorcem dla tysięcy młodych dziewcząt. Zdjęcia najpiękniejszych narzeczonych świata zdobią pocztówki i witryny sklepowe.

Pomimo tego, że moda ciągle się zmienia, najpiękniejsze suknie ślubne wszech czasów były sukienkami wykonanymi w klasycznym stylu. Większość zawodników "Najpiękniejsza Panna młoda", która odbywa się corocznie w modnych wydaniach ślubnych, ubrana jest w klasykę.