Oczywiście, kiedy stawką jest twoje ślub , jesteś całkowicie przekonany, że pod koroną wstąpisz raz na zawsze. To prawda, życie jest inne ... Ale dlatego, że wierzymy w wyjątkowość i wyjątkowość tego dnia, wszyscy, nawet najbardziej realistycznie zamężni, stają się przesądni niż wiejska babcia.

W związku z tym, twoja uwaga skupia się nie tylko na atrybutach, takich jak wybór stroju i butów, ale także na najbardziej sprzyjającym dniu ślubu, który musi z góry określić przebieg całego przyszłego życia.

Nie można nawet wątpić - problem ten dotknął nie tylko ciebie. Istnieją specjalne wyliczenia, które określają te najkorzystniejsze dni na śluby każdego roku.

Miesiąc

Zacznijmy od miesiąca, chociaż być może muszę powiedzieć kilka słów o roku. Rok 2014 - rok konia, jest bardzo sprzyjający małżeństwu, ponieważ koń jest monogamicznym stworzeniem, co oznacza, że ​​związek będzie silny.

Co do najkorzystniejszych miesięcy:

  • Lipiec - połowa dekady jest bardzo korzystna dla małżeństwa;
  • początek września - ślub w tym miesiącu doprowadzi do wczesnego pojawienia się pierwszego dziecka;
  • Październik - ślub w tym miesiącu sprawi, że życie rodzinne stanie się stabilne;
  • Grudzień - będzie uczyć młodych ludzi od pierwszego dnia życia małżeńskiego, aby dzielić się zmartwieniami, uczuciami i radościami.

Dni tygodnia sprzyjają weselowi

Najpopularniejszymi dniami ślubu są sobota i czwartek, nie są określane przez "kalendarz księżycowy", ani nawet przez Chińczyków, ale przez urząd stanu cywilnego. Ale ani sobota, ani czwartek właściwie nie promują szczególnej miłości.

Korzystne dni tygodnia na ślub to:

  • Środa - jest kontrolowana przez Mercury, to dzień kompromisów i komunikacja ;
  • Niedziela - jest odpowiednia dla par, w których jeden z małżonków przyjmuje rolę "głowy rodziny";
  • Piątek jest dniem Wenus, co oznacza, że ​​komentarze będą zbędne.