Tradycje weselne są bogate i różnorodne, a jednym z głównych jest cena panny młodej. Ale zwyczaje są celne, a nowe rzeczy również są potrzebne, ponieważ nie chcesz robić tego samego odkupienia, co twoja przyjaciółka i siostra. Dlatego w przeddzień świątecznego wydarzenia świadkowie zastanawiają się nad nowymi konkursami na oblubienicę i zostają powaleni w poszukiwaniu najnowszych scenariuszy.

Oryginalne pomysły na oblubienicę

Mogłoby się wydawać, jakie nowości można mówić, organizując cenę panny młodej - procedura jest standardowa, konkursy tego samego rodzaju, wszyscy już je mieli. Ale nadal można dokonać odkupienia panny młodej w oryginale, jeśli sam wymyślisz scenariusz. Wtedy będziesz miał okazję ponownie zinterpretować klasyczną cenę panny młodej w nowy sposób, wymyślić nowe konkursy i sprawić, że początek wakacji będzie niezwykły. Jeśli wymyślisz ekskluzywne nowości dla ceny panny młodej, nie ma ani siły, ani pragnienia, wtedy możesz oszukać trochę - skorzystaj z gotowego pomysłu na oryginalną i niezwykłą cenę panny młodej. Oto niektóre z nich.

  1. Scenariusz zakupu panny młodej "programisty (gracza)" . Jeśli pan młody jest zagorzałym graczem lub programistą, możesz zaproponować mu przetestowanie nowej gry, która nazywa się, powiedzmy "Ścieżka do skarbu". Rozpoczyna grę przyciskiem start, w której roli znajdują się drzwi pokryte białą kartką z odpowiednim napisem. Aby pójść dalej, pan młody powinien odpowiedzieć poprawnie na pytanie (pytanie o wybór, a odpowiedzią jest miłość) i przejść przez wejście w formie serca. Po drodze odważny gracz będzie musiał rozwiązywać łamigłówki, walcząc z opiekunem o przejście na nowy poziom. Cóż, na koniec będzie czekać na bramkarza klucza z najważniejszym testem.
  2. Scenariusz umorzenia "Miłość jest chorobą, która jest nieuleczalna". Pan młody przy wejściu do domu spotyka się z lekarzem z pielęgniarką, która wymaga, aby pan młody udowodnił, że radzi sobie z pacjentem (panna młoda). Gdy przechodzą przez wydział, oblubieniec oferuje różne testy, a na koniec spotyka go lekarz głowy, u którego pan młody będzie musiał "zgodzić się" na ekstradycję pacjenta.
  3. Scenariusz umorzenia "Muszkieterowie" . Ta opcja wymaga poważnych rekwizytów i umiejętności aktorskich. Ale jeśli książka na oczy pana młodego (ulubiony film) "Trzej muszkieterowie", to warto spróbować. Pan młody, oczywiście w roli d'Artagnana. Pobiegając do oblubienicy, natknął się na Athosa, który natychmiast doprowadza go do pojedynku, ale nie do zwykłej, ale pieśń. Następnie nadal tańczy ze strażnikami Milady, odgadując szarfę panny młodej zapachem i piosenkami.
  4. Odkupienie scenariusza "Królestwo Dziewicy". Mieszkańcy tego królestwa, druhen, którzy będą prosić pana młodego o podchwytliwe pytania dotyczące panny młodej, zwabić mu prezenty (słodycze, pieniądze) za złe odpowiedzi. Przetestuj również pana młodego na siłę, zręczność i inteligencję.

Konkursy za cenę panny młodej

Nowe odkupienia panny młodej wymagają nowych, nowoczesnych konkursów. Aby kupić pannę młodą, zwyczajowo należy zadać panu młodemu pytania o rodzinę panny młodej, o ważne daty dla pary, aby zaprosić pana młodego, by z czułością nazwał pannę młodą dla każdej litery jej imienia i nazwiska. Możesz zorganizować więcej takich konkursów:

  1. Wszystkie drzwi w mieszkaniu są zamknięte, a na każdym z nich zadanie. Jeśli oblubieniec zrobi to, drzwi się otworzą, jeśli nie, okup zostanie zapłacony. Ale nawet jeśli drzwi się otwierają, nie jest faktem, że będzie panna młoda - całkiem możliwe, że będzie mężczyzna ubrany w kobiecy strój.
  2. Aby otworzyć drzwi do pokoju panny młodej, pan młody musi powiedzieć hasło (kocham cię). Jeśli pan młody z hasłem jest zagubiony, możesz dać mu podpowiedź - wideo bez dźwięku, w którym panna młoda wypowiada hasło. Конкурсы на выкуп невесты современные
  3. Na schodach leżały stokrotki (serca) niebieskie i czerwone. Oblubieniec przychodzi na czerwień, mówi czułe słowo do oblubienicy. A jeśli postawi stopę na niebieskiej, to muszę powiedzieć, jak oblubienica zostanie zbesztana. Jeśli nie chcesz nadużywać, pozwól mu się spłacić.
  4. Jeśli złożysz okup za tematy medyczne, możesz rywalizować z punktami akupunkturowymi na stopach. Do pana młodego naciągamy prześcieradło z wizerunkiem stóp panny młodej i zaznaczonymi na nich punktami. Pan młody musi napisać do każdego punktu czułe słowa, które szczególnie często nazywa swoim zamierzonym.