Cudzołóstwo - to bardzo nieprzyjemne, nawet jeśli spowodowało jakiś niefortunny wypadek. Poczucie winy i chęć ratowania rodziny sprawiają, że kobieta spieszy się i szuka rozwiązania problemu związanego z tym, że zdradziła swojego męża i nie wie, co robić, aby wybaczyć. Najpierw musisz się uspokoić i spróbować dowiedzieć się, dlaczego tak się stało.

Określ przyczyny

Aby sporządzić dla siebie wykres przynajmniej przybliżonego planu działania, musisz zrozumieć, co skłoniło cię do zmiany. Na przykład dość często można usłyszeć od kobiety, że zmieniła męża pijakiem, a co zrobić po tym, nie reprezentuje wcale. Możliwe, że alkohol służył tylko jako ostatnia kropla, a sam rozum jest znacznie głębszy: znudzenie, uzależnienie, oddzielenie się od małżonka w planie emocjonalnym, utrata zainteresowania nim, brak komfortu obok osoby bliskiej, itd. Warto o tym myśleć poważniej.

Mąż jest na odległość, zmieniłem się - co powinienem zrobić?

Ukryte są tutaj inne powody: pragnienie uwagi i ciepła innej osoby, pragnienie uniknięcia samotności.

Jeśli pytanie, co zrobić, jeśli zdradziłeś swojego męża dla kobiety, jest bardzo pilne, powinieneś zasięgnąć porady od psychologów rodzinnych.

    zmieniła męża na pijaka, co robić
  1. Jeśli nie jesteś bezpośrednio zmienić i chcesz zachować status quo, przeciąć prawdę macicy i niekoniecznie przyznać się. Daleko od zawsze szczerości jest najlepszą opcją.
  2. Pomyśl dokładnie o swoim błędzie, może twój związek z mężem stał się przestarzały i stałeś się obcy. Wtedy nie powinieneś trzymać się tego małżeństwa.
  3. Nie poddawaj się poczuciu winy. Pokuta jest konieczna, ale angażowanie się w niekończące się samobiczowanie nie wchodzi w grę.
  4. Spróbuj ponownie rozważyć swój związek z mężem i wyeliminuj przyczyny, które doprowadziły do ​​smutnych konsekwencji.