Dzisiaj jest bardzo modne trzymaj wesele konkretne tematy i styl. W ten sposób każda para może realizować swoje marzenia i pragnienia dotyczące małżeństwa. Powinien natychmiast zastrzec, że istniejące tematy są jedynie konwencjami, co oznacza, że ​​nie należy się bać, aby coś zmienić, ogólnie rzecz biorąc, eksperymentować.

Jak wybrać motyw ślubny?

Przede wszystkim musisz skupić się na własnych pragnieniach, ponieważ są to twoje wakacje. Kolejną rzeczą do rozważenia jest wiek, status społeczny gości i oczywiście budżet.

Aby ustalić, który temat wybrać na wesele, warto pomyśleć o takich rzeczach:

  1. Skala uroczystości . Każda para ma swoje preferencje dotyczące formatu ślubu, na przykład ktoś wybiera wspaniały bankiet, inni postanowili urządzić zabawne przyjęcie.
  2. Liczba gości . Temat ślubu będzie zależał od tego, ile osób przyjdzie na uroczystość i jaki rodzaj relacji między wami.
  3. Atmosfera otoczenia. Opcjonalnie możesz urządzić uroczystość w stylu królewskiej piłki, lat 90. lub na Broadwayu, ogólnie rzecz biorąc, tam, gdzie wędrujesz fantazją.
  4. Ślub "narodowość". Dzisiaj bardzo popularne jest spędzanie wakacji, na przykład w stylu japońskim lub angielskim.
  5. Hobby Niektóre hobby mogą być świetnym tematem na wesele. Na przykład, jeśli lubisz prędkość i motory, to może powinieneś zwrócić uwagę na temat rowerzystów. Możesz także oprzeć swoją ulubioną książkę lub film.

Ważne jest, aby każdy wybrał styl ślubu, który wybrałeś, a wszyscy z wielką przyjemnością wzięli w nim udział.

Motyw kolorystyczny wesela

Jeśli nie chcesz zagłębić się w jakiś temat lub po prostu nie masz na to pieniędzy, możesz wybrać najprostszą opcję - świętowanie w określonym schemacie kolorów. Aby to zrobić, wystarczy wybrać kolor na swój ślub. Najpopularniejsze opcje to:

  1. Biały . Zalety: łączy się z innymi kolorami i nadaje się na każdą porę roku.
  2. Różowy Delikatnego koloru nie można łączyć z czerwonymi i pomarańczowymi, ale z bielą, złotem i srebrem, jest idealnie łączony.
  3. Czerwony Namiętny kolor pasuje do temperamentalnych par. Nie zaleca się stosowania w czerwonym ślubie niebieski kolor .
  4. Pomarańczowy . Jasny słoneczny kolor doda zabawy i radości na wakacje. Najlepiej połączyć go z bielą i czerwienią.
  5. Niebieski Ta opcja jest szczególnie ważna w przypadku ślubów, które odbywają się w pobliżu morza. Nie zaleca się łączenia tego koloru z kolorem czerwonym i zielonym.
motyw ślubny1motyw ślubu2motyw ślubny3
motyw ślubu4motyw ślubu5motyw ślubny6
motyw ślubny7motyw ślubu8motyw ślubny9