Pierwszą rzeczą, którą goście powinni zobaczyć, kiedy przychodzą na wesele, jest książka życzeń. Nie tylko jest to ważny szczegół świątecznej dekoracji, ale jest także częścią wystroju, a zatem musi w pełni pokrywać się z tematem uroczystości. Jego konstrukcja powinna być wyjątkowa uwaga , ponieważ jego wartością jest zebranie jak największej ilości przyjemnych recenzji i życzeń, a nie leżenie cały wieczór na stole w formie bufetu.

Tworzenie książki z życzeniami na wesele

  1. Możesz kupić lub zrobić sobie książkę, która pozwala przyklejać zdjęcia. Musisz zdobyć aparat fotograficzny Polaroid. Po zrobieniu zdjęć gości natychmiast wklejasz zdjęcia do albumu życzeń, w ramach których zaproszeni są po prostu zobowiązani do opuszczenia swoich sekretnych życzeń nowożeńcom.
  2. Jeśli chcesz utworzyć oryginalny notatnik na ślub , zrób to w formie puzzli z własnego zdjęcia. Aby to zrobić, takie cząstki ogromnej układanki są nakładane na drewnianą powierzchnię, której czysta strona służy jako rodzaj blanku do wypełniania gośćmi. W strefie rekreacyjnej rozłóż kawałki układanki, prosząc zaproszonych na odwrocie obrazu, aby napisali życzenia. Pod koniec wieczoru weselnego można złożyć układankę w jedno zdjęcie lub umieścić ją w pięknie zaprojektowanym pudełku, wazonie.
  3. Kochankowie porządkują karykaturę samych siebie. W sali bankietowej należy umieścić go na dużym plakacie lub banerie. Goście dzielą ciepłe słowa w dowolnym wolnym od miejsca rysowania. Jeśli chcesz, możesz zastąpić zabawny portret swoim wspólnym romantycznym zdjęciem.
  4. Na dużym płótnie pomaluj drzewo. Nie spiesz się, by narysować mu liście. Obok obrazu umieść podkładki na stemple z wielobarwnymi farbami. Tak więc każdy, kto pragnie podzielić się przyjemnymi emocjami z uroczystości weselnych, powinien najpierw dotknąć palcami w pojemniku z farbą, a następnie w miejscu na liście. Na takim wydruku pozostawia swoje wrażenia.
  5. Czy jesteś fanem retro stylu? Następnie, tworząc książkę na swoje życzenia ślubne, śmiało używaj maszyny do pisania. Obowiązki gościa są dość proste: po prostu zastanawia się nad tym. Dobry nastrój i wspaniała przyjemność.
  6. Pożyczając irlandzkie tradycje, możesz zaaranżować następującą książkę życzeń na wesele. Na stole w strefie rekreacyjnej, pięknie układają się kamienie żwirowe, charakteryzujące się gładkimi kształtami. Obok nich włóż średniej wielkości pleciony koszyk lub niski szklany wazon, a także marker. Goście, pozostawiając życzenia na kamykach, wrzucają je do specjalnego pojemnika. W końcowej części uroczystości tekst na kamykach należy przeczytać przede wszystkim. Zwykle jest on rzucany do stawu. To prawda, jeśli nie chcesz rozstawać się z ciepłymi słowami, ale nie chcesz ominąć tradycji, wlej wodę do wazonu. Nie zapominaj, że w tym przypadku znacznik powinien być nieusuwalny.
  7. Wesele na temat muzyczny? Następnie wybierz talerze, zdobądź znacznik złotego koloru, za pomocą którego goście podzielą się z tobą ciepłymi słowami na temat winylowego piękna.
  8. Nie mniej ciekawy pomysł, aby stworzyć książkę życzeń na wesele, będzie malowanie pamiątkowych płyt. W tym celu płyta może być duża, w jednym egzemplarzu lub w małych i dużych ilościach. Najważniejsze jest to, aby jego projekt był zbieżny z tematem ślubu. Po wakacjach wypalaj naczynia w piekarniku.
  9. W Holandii często używa się drzewa życzeń. Tak więc, przy wejściu do sali bankietowej, umieść ozdobną roślinę z dużą liczbą gałęzi, obok znajduje się pudełko z prześcieradłami. Pozostawiają życzenia gości, po czym muszą być zawieszone jak liście.
książka życzeń na ślub1książka życzeń na wesele2książka życzeń na wesele3
życzę książki na ślub4życzę książki na ślub5książka życzeń na ślub6
książka życzeń na wesele7książka życzeń na ślub8książka życzeń na wesele9