Przygotowując się do ślubu, przede wszystkim zastanówcie się, jaki będzie tematyczny, jeśli połączycie takie i takie elementy w sobie. Wiele par boi się eksperymentować, wybierając ślub styl . Profesjonalni organizatorzy takich uroczystości zapewniają, że nie należy obawiać się wnieść czegoś nowego do już istniejącego stylu.

Pomysły na ślub tematyczny

  1. Zabawa w stylu tęczy . Jeśli masz dużo pracy, aby zdecydować się na połączenie kolorów, a następnie zatrzymać swój wybór na weselu tęczy, co daje pozytywne emocje wakacje i jasne kolory. Nic dziwnego, że mówią, że ten, kto widzi tęczę, na pewno będzie szczęśliwy. Suknia ślubna w tym przypadku może składać się ze spódnicy w wielu kolorach lub klasycznie białej. Następnie druhny będą ubrane w przyjemne, kolorowe sukienki.
  2. Obchody sportowe . Czy twoja para jest energiczna, zdecydowana i reprezentuje aktywny tryb życia? Wtedy ten rodzaj ślubu tematycznego jest właśnie dla Ciebie. Dzięki odpowiednio dobranej kombinacji elementów dekoracyjnych można nadać mu odrobinę wyrafinowania i elegancji. Najważniejsze jest, aby podczas wakacji odbyły się konkursy i zawody o charakterze sportowym.
  3. Karnawał ślubny . Gwarantuje niezapomnianą zabawę. Wszystko, czego potrzeba, to fajerwerki, pokazy ognia, wata cukrowa, losowania nagród, loterie, popcorn, bańki mydlane, kolorowe flagi i, oczywiście, balony zdobiące salę bankietową i ślubny łuk.
  4. Świąteczna opowieść . Niezwykłe wesele tematyczne obchodzone w przeddzień nowego roku lub Bożego Narodzenia. Nawet jako dorośli, wszyscy ludzie liczą na cud w tym okresie. Podkreśl atmosferę świąteczną za pomocą płatków śniegu, gałęzi drzew iglastych, dzwonów, kompozycji stożków, girland, serpentyn. Menu deserowe składa się z piernika, przysmaków z dżemem pomarańczowym, a napoje takie jak grzane wino i herbata miętowa z pewnością zachwycą gości.
  5. Autorzy ślubów . Nie mniej tematyczny będzie ślub miłośników czytania. Głównym elementem wystroju jest maszyna do pisania, książki. Jako rozrywka zachęcaj gości do tworzenia własnych małych wierszy, aby mogli pokazać swoją erudycję.
  6. Tematyczne wesele w przyrodzie . Co może być bardziej romantycznego małżeństwa z lasu? Aby stworzyć wizerunek panny młodej, wystarczy dać upust fantazji: przewiewna sukienka z delikatnych odcieni i wieniec z kwiatów zamiast zasłon, zabytkowych świec, zasłon, żyrandoli.
  7. Wspaniały design . Brokat da więcej radości Twojej zabawie. Stół może być ozdobiony drobno posiekaną błyszczącą folią. Udekoruj nogi okularów i biurek złotymi, połyskującymi cząsteczkami. Co do sukni przyszłej żony, można ją wykonać w odcieniach złocisto-różowych, które powinny być przykryte cekinami, kryształkami.
  8. Minimalizm Dekoracja ślubna w tym stylu nawiązuje do subtelnego poczucia smaku. Suknia ślubna panny młodej - dopasowany krój z minimalną ilością ozdób. Dekoracja sali zawiera zwięzłe detale: przezroczyste szkło, plastik.
  9. Styl gotycki . Niekoniecznie związane z tym. subkultura , więc zorganizuj wasze doniosłe wydarzenie. Połączenie czerni i czerwieni da tajemnicę i tajemniczość. Sukienka druhna - wielowarstwowa spódnica, wyrafinowany gorset. Garnitur pana młodego - smoking, a jeszcze lepiej - frak. Nie marudzę, kończąc ich stroje. Sala ozdobiona jest licznymi świecami, świecznikami, różami.
tematyczne wesela1tematyczne wesela2tematyczne wesela3
tematyczne wesela4tematyczne wesela5tematyczne wesela6
tematyczne wesela7tematyczne wesela8tematyczne wesela9