Organizacja wesela to poruszenie, składające się z listy najważniejszych kwestii, które obejmują, jako wybór ubrań przyszłych małżonków, kolory sali bankietowej, oraz dekoracja samochodu , do dekoracji, które trzeba spędzić dużo czasu.

Dekoracje ślubne weselne: Kluczowe zalecenia
  1. Profesjonalni projektanci radzą, aby we wszystkim nadążyć za stylem weselnym, dlatego dekorując procesję, jej styl powinien odpowiadać wybranemu motywowi świątecznemu.
  2. Jeśli samochód jest wynajęty od firmy, dowiedz się z wyprzedzeniem, czy można coś zmienić w swoim wyglądzie. Chroń się przed nieprzyjemnymi sytuacjami. W końcu możliwe jest, że maszyna pokryta jest farbą, której koszt nie pozwala przyczepić tradycyjnych taśm do jej powierzchni.
  3. W przypadku kilku samochodów ślubnych można skupić się na różnych kolorach. Pamiętaj, że będzie wyglądać harmonijnie, jeśli na końcu kolumny w samochodzie będą pojawiać się jasne samochody i więcej zarezerwowanych kolorów - z przodu. Wynika to z faktu, że barwne kolory są w stanie, powiedzmy, zagłuszyć, główną gamę kolorów.
  4. Elegancko wyglądają samochody w jednym kolorze. W tym przypadku projekt samochodu powinien kontrastować z jego kolorem, poza tym, głównie na weselach, preferowane są krotki srebrnych, czarnych lub białych kolorów.
  5. Czasami, zanurzając się na oślep w dekorację, można zapomnieć o praktyczności. Dlatego dołączaj akcesoria świąteczne, aby nie przeszkadzały pasażerom ani kierowcy.
  6. Ponownie sprawdź zamocowanie dekoru kilka razy. Szczególną uwagę należy zwrócić na zabawki na wyciągu, pierścienie .
  7. Na ciemnych samochodach dekoracje świetlne świetnie wyglądają, a jasne odcienie wstążek, piłek itp. Wybierają lekkie samochody.

Ślubne naklejki na samochód

Świąteczne naklejki na tablice rejestracyjne są bardzo popularne. Zasadniczo przedstawiają imiona nowożeńców, chociaż odważni wolą zabawne napisy. Duży plus tych dekoracji: można je zmywać wodą.

Ślubne wstążki w samochodzie

Zaangażowani w rejestrację samochodu na weselu za pomocą taśm, użyj różnych kombinacji kolorystycznych. Zdobądź te biżuterię z zapasów. Długość taśm powinna być 2 razy większa niż to konieczne. Aby zabezpieczyć go elastyczną opaską, musisz podwoić jeden koniec, zszywając gumką do niego. Nałożysz wstążkę na kaptur żelaznego konia, ale pamiętaj, że w środku z gumką, po obróceniu wolnych krawędzi, które są przymocowane do elastycznej taśmy.

Kolejna opcja montażu: wszystkie części są połączone. Następnie taśma jest przyszyta do samej taśmy. To prawda, że ​​jeśli jej węzły nie są silne, całe piękno może być luźne w drodze.

W razie potrzeby drobne kwiaty i kokardy są szyte na wstążce.

Ślub niedźwiedzie w samochodzie

Alternatywa dla lalek i pierścionków - niedźwiedzie ślubne w samochodzie. Oczywiście, kupując miękkie pluszowe, spróbuj wybrać najbardziej jak para. Można je wybierać zarówno w internetowym sklepie z akcesoriami ślubnymi, jak iw dziale dziecięcym. Aby stworzyć świąteczną kompozycję, kup sztuczne kwiaty, szmatki, pistolet do klejenia, tiul do zabawek. Następny krok: zrób wzorce miniaturowych sukienek pary młodej. Nie zapomnij stworzyć czapki dla pluszowego misia. Wykonaj falbankę z tiulu, przyszyj do serca, wyciąć ze starego tiulu. Aby uzyskać pożądany kształt, przeciągnij drut przez sznurek. Na kontur takiej kompozycji ozdabiają kwiaty. Szyć dwa niedźwiedzie w miłości do już przygotowanego serca.

dekoracja samochodu na ślub1dekoracja samochodu na wesele2dekoracja samochodu na wesele3
dekoracja samochodu na wesele4dekoracja samochodu na ślub5dekoracja samochodu na wesele6
robienie samochodu na wesele7dekoracja samochodu na wesele8dekoracja samochodu na wesele9