Praktycznie żadna uroczystość weselna nie jest kompletna bez świątecznie dekorowanego konwoju ślubnego. Maszyny zaangażowane we wesela, zwyczajowo dekorować, tak aby harmonijnie pasowały do ​​święta. Do rejestracji transportu nowożeńcy często używają specjalnych pierścieni do samochodów na wesele. Ozdabianie samochodu na wesele pierścieniami może być tradycyjne: skręcone dwa pierścienie są przymocowane do samochodu pana młodego, a samochód panny młodej zdobiony jest imitacją zasłony. Najlepszy ze wszystkich, jeśli maszyny są podobne pod względem stylu i jednej marki lub jednego koloru. Nawiasem mówiąc, nie trzeba kupować obrączek na samochody - w wielu salonach ślubnych można je wypożyczyć, oszczędzając przyzwoitą ilość pieniędzy.

Pierścienie do dekoracji ślubnych samochodów

Nawiasem mówiąc, wiele par nie chce dekorować samochodów na własną rękę, i zaufać tej ważnej sprawie przedstawicielom agencji wakacyjnych. Ale jeśli posiadasz kreatywność i masz ochotę je pokazać, spróbuj sam zorganizować samochody. W końcu nikt nie może spełnić marzeń, ale siebie. Nie ma znaczenia, czy używasz kreatywnej, czy tradycyjnej biżuterii, najważniejszą rzeczą jest twój nastrój i, oczywiście, bezpieczeństwo.

Jak ozdobić samochód nowożeńców?

Dekorowanie samochodu obrączkami ślubnymi jest jedną z najstarszych tradycji w projektowaniu orszaku weselnego. Pierścienie na samochodzie mogą być pięknie udekorowane, na przykład kwiatami lub dzwoneczkami. Coraz częściej dzwoni się na samochód z gołębiami - jak wiadomo, te ptaki symbolizują nowożeńców i czystej miłości. Jeśli chcesz się wyróżniać i odejść tradycje , jak biżuteria w samochodzie, weź pierścienie w samochodzie z niedźwiedziami. Zwyczajem jest dekorowanie kompozycją pierścieni tylko jednego samochodu, który przenosi nowożeńców, w celu wydzielenia go. Teraz coraz częściej można zauważyć, że pierścienie nie były przymocowane do dachu samochodu, ale do maski silnika lub kraty. W tym przypadku często same pierścienie są wykonane ze świeżych kwiatów. Wygląda elegancko i świątecznie.

Jak przymocować pierścień do samochodu?

Oprócz pierścionków możesz pięknie ozdobić procesję weselną wstążkami - nylon, satyna lub papier. Przymocuj taśmę do samochodu na kilka sposobów. Aby rozpocząć, zmierz i zmapuj miejsce, w którym podłączysz taśmę. Kup taśmy, które będą półtora razy dłuższe niż uzyskany rozmiar. Taśmę można przymocować za pomocą gumki: przyszyj ją po jednej stronie taśmy, przeciągnij taśmą nad miejscem, w którym powinna być, i przymocuj gumkę na drugim końcu.

Możesz złożyć wstążki w trzech różnych kolorach z luźnymi końcami, zapiąć je, a następnie zawiązać warkocz i związać go z samochodem, który uznasz za stosowny. Taka dekoracja będzie wyglądała spektakularnie w ruchu, gdy wstęgi rozwijają się na wietrze.

Jeśli chcesz użyć kwiatów jako dekoracji, lepiej wziąć sztuczne, bo dekorowanie samochodu świeżymi kwiatami jest dość trudne. Ponadto spaliny i pył drogowy szybko psują świąteczny wygląd kwiatów.

Bardzo łatwo jest przymocować obrączki do samochodu, jeśli są na magnesach, jeśli nie, to z reguły takie dekoracje są mocowane za pomocą wstążek.

obrączki na samochód1obrączki na car2obrączki na samochód3
obrączki na car4obrączki na samochodzie5obrączki na samochodzie6
Obrączki na samochodzie7obrączki na samochód8obrączki na samochód9