Wybierasz się w wielką podróż życia rodzinnego, a świetnym pomysłem byłoby zorganizowanie przyjęcia na morskie kury. Z pewnością zostanie zapamiętany przez twoich przyjaciół przez długi czas.

Organizacja partyjna

Aby zorganizować wieczór panieński żeglarskie musisz najpierw dokładnie przemyśleć scenariusz. Jako miejsce odpowiednie specjalnie wynajęty jacht, kabina na łodzi rekreacyjnej lub restauracja na wodzie. Projekt może być również wykonany w formie motywów: kotwice, korale, koła ratunkowe, niebieskie i białe wstążki i kwiaty. Dress code dla dziewczyn może składać się zarówno z kamizelek, jak i czapek kapitańskich, a także z wieczorowych i koktajlowych sukien wszystkich odcieni turkusu i niebieskiego. Panna młoda na wieczór panieński w stylu marynarzy może zrobić specjalny nakrycie głowy z czepka z zasłoną, która jest za nim, tak aby od razu było jasne, kto jest bohaterem tej okazji.

Trzymając wieczór panieński

Wieczór panieński w stylu marynistycznym wymaga odpowiednich konkursów. Na przykład Ty i Twoi znajomi możecie podzielić się na kilka zespołów i szukać ukrytych skarbów dla szybkości (małe słodkie prezenty dla druhen). Również konkurs "Ratowanie tonącego statku" jest zawsze zabawny, gdy dwie dziewczynki otrzymują dwie szklanki (jedną pustą, drugą z szampanem) i słomkę, i muszą "spuścić wodę ze statku tonącego" słomą.

Możesz także zaprosić trenerkę przebraną za pirata z papugą, która może wybrać papier z przepowiedniami jako rozrywkę dla przyjaciół na wieczór i zaprosić dziewczyny, aby w ten sposób odkryły swoją przyszłość.

Menu panieńskie

Również wieczór panieński w stylu marynarskim zakłada dostępność odpowiednich przysmaków: różne dania z ryb i owoców morza, babeczki w kształcie kotwicy, tort ozdobiony w biało-niebieską kolorystykę lub pieczony w kształcie statku. Z napojów, oprócz tradycyjnego szampana, może być mocny rum, a także różnego rodzaju niebieskie koktajle.

Wieczór panieński w stylu marynarzy może zawierać w swoim scenariuszu i różnych stylizowanych rytuałach. Na przykład druhny mogą pisać życzenia i pożegnania z przyszłą żoną na oddzielnych kartkach papieru, a następnie wkładać je do specjalnej butelki i korka. Pod koniec wieczoru ta butelka jest uroczyście wręczana pannie młodej z upoważnieniem do przeczytania tego, co jest napisane w niej po roku życia rodzinnego. Dla panny młodej będzie to niesamowite i wzruszające. prezent które zostaną zapamiętane przez długi czas.

Wieczór panieński w stylu marynistycznym1wieczór panieński w stylu marynarskim2wieczór panieński w stylu żeglarskim3
wieczór panieński w stylu marynistycznym4wieczór panieński w stylu żeglarskim5wieczór panieński w stylu żeglarskim6
wieczór panieński w stylu morskim7Wieczór panieński w stylu morzawieczór panieński w stylu marynistycznym9