Wesele w niebieskich kolorach, najczęściej wybierają dla siebie spokojnych ludzi, pewnych siebie. Dla wielu takie świętowanie wiąże się z czymś tajemniczym, a nawet magicznym.

Organizowanie niebieskiego ślubu

Aby wakacje były idealne, ważne jest, aby dokładnie przemyśleć. Wybrany kolor musi występować w wielu elementach.

  1. Dekoracja sali i samochodu . Jako dekor możesz wybrać sztuczne lub naturalne kwiaty, na przykład hortensje, irysy, niezapominajki. Można je umieszczać w wazonach, dekorować stoły lub krzesła, a także ściany i sufit. Idealnym rozwiązaniem do dekoracji sali jest tkanina, zwłaszcza jeśli na bankiet wybrano jadalnię lub skromną kawiarnię. Możesz drapać ściany, krzesła, sufity, stoły, schody itp. Nie zapominaj też o dekoracjach: świecach, motylach, wstążkach, koralikach.
  2. Auto. Jeśli wybierzesz niebieski samochód ślubny, to do dekoracji lepiej wybrać kontrastujące ozdoby. Taśmy, tiul, kwiaty, kule, koraliki nadają się do samochodu o innym kolorze.
  3. Sukienki . Niebieski sukienka na ślub panny młode wybierają bardzo rzadko. Najczęściej preferuje się wersję białą z niebieskim wykończeniem, na przykład z paskiem lub rękawami. Nie zapomnij również o różnych akcesoriach: kolczykach, bransoletkach, wisiorkach, koralikach, spinkach do włosów, wieńcach itp. Uzupełnij wizerunek niebieskich butów.
  4. Garnitur . Dla pana młodego można wybrać niebieski garnitur lub alternatywę wielu odcieni tego koloru. Może to być również zwykły czarny garnitur z niebieskim krawatem, spinki do mankietów, pasek.
  5. Niebieski bukiet na wesele . Dziś kwiaciarnie świadczą usługi malowania roślin w dowolnym kolorze, więc nie powinno być problemów z wyborem. Bukiet Nie musi być całkowicie niebieski, może łączyć kilka kolorów. Najważniejsze, że nie łączy się ze strojem.
  6. Akcesoria . Niebieskie zaproszenia na wesele można zrobić własnymi rękami lub wybrać gotowe opcje. Doskonale wyglądają niebieskie pocztówki z niebieskimi akcentami, na przykład wstążkami, kamieniami lub kwiatami. Bonbonniere działa jako rodzaj wdzięczności za to, że goście odwiedzili Twoje wakacje. Mogą to być niebieskie pudełka, dzwonki, kosze, ogólnie rzecz biorąc, każdy przedmiot, w którym można umieścić miniaturowy prezent.
  7. Niebieski tort na wesele . Umiejętni cukiernicy nauczyli się dziś przygotowywać prawdziwe arcydzieła. Niezwykły kolor deseru można podać na kilka sposobów.
:
  • barwnik lub mastyk umożliwia uzyskanie całkowicie niebieskiego ciasta;
  • dekoracje w kolorze niebieskim, na przykład kwiaty z marcepanu;
  • Wykorzystanie niejadalnych ozdób - kokardek, kwiatów itp.
niebieskie weseleniebieski ślub2niebieski ślub3
niebieski ślub4niebieski ślub5niebieski wedding6
niebieski ślub7niebieski ślub8niebieski ślub9