Co miesiąc i rok, stylizowane wesela zyskują na popularności. Ślub to święto miłości, a jak wiadomo kolor miłości jest czerwony. Ślub w czerwono-białym stylu będzie wyglądał delikatno, ale jednocześnie wykwintnie. Najważniejsze, żeby nie przesadzić, żeby się nie okazało wulgarnie. Co musisz zrobić, aby upewnić się, że Twój ślub jest idealny i dokładnie przemyślany?

Ślub w czerwonym i białym stylu

  1. Robienie biało-czerwonego ślubu. Zastanów się, jaki rodzaj wykończenia chcesz zobaczyć na końcu, jakie elementy muszą być obecne i co można podkreślić.
  2. Czerwono-białe wesele oznacza strój panny młodej w odpowiednich kolorach - oczywiście śnieżnobiały z czerwonymi wykończeniami. Pan młody może mieć biały garnitur z czerwoną koszulą lub po prostu czerwony motyl. Druhny mogą nosić czerwone sukienki.
  3. Czerwone i białe zaproszenie na wesele. W zaproszeniu należy napisać przedmiot kod ubioru aby goście nie zawiedli Cię i pomogli stworzyć niezbędne otoczenie na Twoje wakacje. W tym samym stylu, co zaproszenie, wystawiaj imiona, które staną na świątecznych stołach, ozdobione czerwonymi i białymi kolorami. Wszystkie elementy świątecznego wystroju odnoszące się do typografii można ozdobić w ten sam sposób. Użyj do tego satynowych wstążek o odpowiednich kolorach, koronkach, dżetach, kwiatach.
  4. Bukiet ślubny czerwony i biały. Bukiet jest obowiązkową cechą każdej oblubienicy i tutaj możesz w pełni wyrazić swoją wyobraźnię. Może składać się z róż, czerwonych goździków, gerber. Możesz zrobić to tylko z białego lub tylko z czerwonych kwiatów i przy dekorowaniu go użyć elementów o innym kolorze.
  5. Ciasta na wesele w tej samej tonacji będą wspaniałą ozdobą świątecznego stołu.

Jakie inne akcesoria z białego i czerwonego ślubu nie muszą zapominać? Puchary pana młodego i pannę młodą można ozdobić własnoręcznie lub pomalować w wybranym zestawieniu kolorystycznym. Oprócz pięknych okularów, będziesz cieszyć się wykonaną pracę, a także zaoszczędzić pieniądze. Poduszki na obrączki, skarb rodzinny i palenisko, kompozycje kwiatowe w sali bankietowej, podwiązka dla panny młodej, nakrycie stołu, procesja ślubna , książka dla życzeń gości, balony, bransoletki dla druhen - wszystko to również stworzy czerwony i biały nastrój w czasie wakacji, który wszyscy goście będą pamiętać przez długi czas.

czerwony biały ślub1czerwony biały wedding2czerwony biały wedding3
czerwony biały wedding4czerwony i biały wedding5czerwony i biały wedding6
czerwony i biały wedding7czerwony biały wedding8czerwony biały wedding9