Kolor liliowy uzyskuje się poprzez połączenie czerwieni i niebieskiego, czyli kolorów uosabiających kobiecy i męski, więc ton ten jest uważany za symbol jedności i związku młodych małżonków. Podczas wykonywania wesela z liliowym akcentem ozdoby bzu są szeroko stosowane w dekoracji ceremonii, które symbolizują ekscytującą, delikatną miłość i drżenie uczuć.

W wizerunku panny młodej i pana młodego zawsze można określić styl ślubu. Motywy bzu mogą pojawić się w wielu stylach - styl, europejskie wesele, Shebbie Chic i inni. Każdy styl wymaga własnego unikalnego stroju, fryzury, akcesoriów.

Jeśli wesele grają kolesie, liliowa suknia na ślub będzie bujna i krótka, z charakterystyczną kopertową spódnicą. W tym przypadku nowożeńcy używają bogatego koloru bzu w niektórych elementach odzieży - na przykład krawat i szelki dla pana młodego, a panna młoda ma pasek i wstążkę na głowie;

W europejskich stylach weselnych - "English" lub "Provence" jest bardziej odpowiednia długa lekka sukienka, która podkreśla delikatność i elegancję postaci, również pasuje do stylu greckiego. Te sukienki zdobią elementy haftu lub luksusowy, szlachetny pas. Częściej używają kombinacji kilku tekstur i odcieni lekkiej tkaniny, które są zbierane w małe fałdy lub uwalniane w niesamowitych podłużnych cięciach.

Dzięki bzu w stylu europejskim łączą się ze sobą zabytkowe ozdoby, może to być niesamowity rzeźbiony pasek lub masywny naszyjnik, dekoracje z aleksandrytem lub ametystem są idealne.

Liliowe buty na ślub powinny być lakierowane i pasują do wybranego stylu. Do obrazu styl Dopasuj masywne obcasy, ale "Grek" może nosić buty z eleganckimi wiązaniami na cienkim sztylecie. Człowiek w europejskim garniturze założy surowe buty, a jeśli będzie stylowy, zrobi to jasne, lakierowane buty.

Warianty bukietów w takim zestawie stylistycznym - liliowe tulipany, duże piwonie, kwiatostany bzu, a nawet bratek stworzą prawdziwe arcydzieło dla każdego stylu. Bukiety mogą być zdobione broszykami lub perłowymi nitkami.

Włosy panny młodej doskonale uzupełniają świeże kwiaty bzu lub satynową wstążkę w kolorze fioletowym, lilii. Niektóre panny młode noszą diademy z ametystem lub z boku dołączają gałąź sztucznej kreacji z kwiatów i kamieni.

Rejestracja ślubu bzu

Do stylizowanego liliowego wesela konieczne jest przygotowanie się na kilka miesięcy, po przemyśleniu każdego niuansu, zaplanowanie każdego szczegółu niezwykłego i interesującego. Ważnym krokiem jest stworzenie liliowych zaproszeń na wesele, nawet na pierwszy rzut oka, gość powinien zrozumieć, że jest zaproszony na specjalną uroczystość tematyczną. W treści zaproszenia należy pamiętać, że ubrania o odpowiednich tonach są mile widziane lub dołączają opis z tematem ceremonii.

Bzy liliowe w stylizowanej ceremonii są widoczne w każdym akcesorium na wesele, na przykład procesja weselna jest ozdobiona sercami liliczno-fioletowych balonów, a łuk nowożeńców wyróżnia się różnorodnością bzu, peonii, chryzantem i lilii.

Stoły zdobią liliowe obrusy z liliową obwódką, a na plecach krzesła wiązane są kokardki satyny o tym samym kolorze. Nie można robić na stołach weselnych bez kompozycji kwiatowych w odcieniach różu i fioletu.

Stół dla nowożeńców ozdobiony jest majestatycznym ciastem w wybranym weselnym zestawieniu kolorystycznym, który jest haftowany różnymi kwiatami, przewagę mają bratki lub gałązki bzu.

Możesz tworzyć liliowe okulary do ślubu na kilka oryginalnych sposobów - zawiązać dwie wstążki i zbudować ciekawy łuk, rozłożyć pierwsze litery nowożeńców z liliowymi cyrkoniami. Możesz użyć kolorowych akrylowych form do tworzenia róż.

liliowy ślub1liliowy ślub2liliowy ślub3
liliowy ślub4liliowy ślub5liliowy ślub6
liliowy ślub7liliowy ślub8liliowy ślub9