Nie wyobrażasz sobie życia bez czekolady, czy chcesz, aby przyszłe życie rodzinne było tak słodkie, jak to możliwe i przy najmniejszej ilości goryczy? Potem czekolada ślub jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nie tylko jest smaczny, tematyczny i estetyczny, ten styl na pewno zaskoczy gości.

Ślub czekoladowy: podstawowe zalecenia
  1. Połączenie kolorów . Połącz kolor czekolady z delikatnie beżowym, białym. Jeśli chcesz czegoś jasnego - w kolorze turkusowym lub różowym. Nie można się pomylić, łącząc czekoladę i karmel, złoto.
  2. Ubrania . Wybierz lekką suknię ślubną, podkreślając jej piękno paskiem i brązowymi butami. Wolisz beżowe akcesoria. Na pana młodego świetnie będzie wyglądać beżowej lub białej koszuli z satynową lub wełnianą kurtką i spodniami w kolorze czekolady. Jeśli mówimy o strojach druhen i przyjaciołach pana młodego, muszą one być całkowicie przeciwne kolorystycznie. A więc czy sukienka przyszłej żony jest beżowa? Następnie poproś znajomych, aby się ubierali brązowe sukienki .
  3. Bukiet na czekoladowe wesele. Wybierz krem ​​(róże), żółty z brązowymi (Rudbeck) kwiatami, specjalnie malowane w prawym odcieniu kalii. Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest połączenie stroju przyszłego małżonka i schemat kolorów weselnych. Chcesz coś wyjątkowego w tworzeniu kompozycji kwiatowej? Dodaj czekoladki, brązowe wstążki.
  4. Zaproszenia w stylu "Czekoladowego wesela". Mogą czekolady. Opakowanie będzie kartą świąteczną, na której zostanie umieszczony tekst zaproszenia. Druga opcja zaproszenia: klasyczne karty z wizerunkiem czekoladowych przysmaków.
  5. Prezenty dla gości . Zrób czekoladę z nazwą dla każdego gościa.
  6. Miejsce Tutaj wybierz wszystko według własnego uznania: restauracja sala bankietowa, kawiarnia czekolady, wybrzeże morskie.
  7. Rejestracja sali weselnej z czekolady. Weź girlandy, świece, tkaniny, pompony z papieru o wybranej skali kolorów. Udekoruj karty gości w postaci słodkich figurek i nie zapomnij o stworzeniu osobnego stołu, na którym zostaną umieszczone różne czekoladowe specjały (na przykład czekoladowa fontanna, babeczki ). Możesz dodać odrobinę luksusu, instalując antyczne drewniane meble, które mają pożądany odcień na wakacje tematyczne. Aksamitna wstążka, krawat do życzeń, okulary.
ślub czekoladowy1ślub czekoladowy2ślub czekoladowy3
ślub czekoladowy4ślub czekoladowy5ślub czekoladowy6
ślub czekoladowy7ślub czekoladowy8ślub czekoladowy9