Ślub to nie tylko święto z obfitością pysznych dań, ale także program ślubny, który obejmuje tańce, toasty i oczywiście zabawne konkursy. Zawody weselne odbywają się w muzycznym lub komicznym komentarzu opiekuna, gości, którzy rywalizują, kto jest szybszy, odważniejszy i zaradny.

Ciekawe konkursy ślubne

Część zawodów jest przeznaczona dla przyjaciela z przyjacielem lub swatem z swatem, podczas gdy reszta gości udziela porad i wspiera uczestników oklaskami. Inne konkursy Przeznaczony do rozgrywek drużynowych, z przeniesieniem pałeczki. Istnieją również konkursy, które obejmują wszystkich gości jednocześnie, co może odbywać się bez podnoszenia gości zza stołu weselnego.

Śmieszne konkursy ślubne dla gości są zaprojektowane do improwizacji intymnych relacji między mężczyzną a kobietą.

Żywym przykładem jest gra "strzelanie piłki do bramki", wybiera się kilka par nie-rodzinnych, a dziewczyna rozkłada nogi - to będzie "brama", mężczyzna jest przywiązany do pasa z trzepaczką, którą rzuca piłką bez użycia rąk. Para, która zdobywa piłkę szybciej, wygrywa konkurencję.

Każda konkurencja będzie zabawą, w której zwykłe rzeczy robione są w niecodzienny sposób. Na przykład zjedz wiszące jabłko bez używania rąk lub wypij butelkę piwa, ale przez sutek.

Ciekawe konkursy, gdy goście poznają się z zawiązanymi oczami. W tej grze kilku mężczyzn siedzi w jednym rzędzie - kobieta je pamięta, a następnie ma zawiązane oczy. Następnie męscy uczestnicy zmieniają miejsca, dziewczyna zaczyna je odczuwać i odgadnąć, kto siedzi.

Śmieszne konkursy ślubne dla gości

Jeden z najzabawniejszych konkursów nazywa się "Nie możesz się śmiać". Polega ona na tym, że kilka osób siedzi w ciasnym kręgu, pożądane jest, aby przemieniać się między mężczyznami i kobietami. Prezentujący zaczyna wykonywać różne czynności z sąsiadem, na przykład klepie kolano, delikatnie klepie ucho, gracz wykonuje te same akcje z mężczyzną siedzącym na lewej ręce itp. Śmiejący się uczestnicy wypadają, łaskocze się dla najbardziej wytrwałych zawodników. Facylitator może śmiać się z całej konkurencji i dopingować resztę.

Kolejny ciekawy zabawny scenariusz - "Szpital położniczy. Kto się z tobą urodził? Warunki gry są następujące: na kartach z góry prezenter zbiera interesujące informacje o osobie urodzonej. Na przykład "czarny chłopiec, waga 4300, z uśmiechem od ucha do ucha", "dziewczyna z brązowymi oczami i czerwoną kokardą", "blond chłopiec wygląda jak mniszek lekarski, waży dokładnie 3 kilogramy" itp. W zawodach bierze udział kilka par, mężczyźni stają się kobietami w odległości około 5 metrów, goście przechodzą między nimi, którzy klaszczą głośno, tupią i śmieją się. "Mumie" wykrzykują do swoich "mężów" informacje o urodzonym dziecku, a goście starają się zapobiegać głośnym zachowaniem, aby dokładnie usłyszeć frazę. W konkursie para wygrywa, w której mężczyzna przedstawi najdokładniejsze informacje.

Nowoczesne zawody weselne dla gości

W nowoczesnej rozrywce weselnej duże uwaga biorąc pod uwagę konkursy na uwagę i inteligencję. Na przykład proponuje się nazywać ich na wpół czułe imiona, kto wie o nich więcej - wygrał.

Młodzi, zaradni ludzie lubią uczestniczyć w energetycznych konkursach. Na przykład facet z dziewczyną naciska na siebie balony z ich brzuchami, a podczas tańca próbują go zmiażdżyć bez użycia rąk. Istnieje wiele innych konkursów tańca współczesnego - którzy są piękniejszymi tańczącymi lezginkami lub breakami, którzy dłużej mogą tańczyć na jednej nodze, itp.

Oryginalne konkursy ślubne dla gości polegają na przebraniu. Na przykład goście są podzieleni na zespoły, a na podstawie proponowanych ubrań, które prezenter przygotowuje z wyprzedzeniem, zmieniają się w postać gwiazdy pop lub słynnego bohatera filmowego. Która drużyna jest bardziej oryginalna, pogratuluje nowożeńcom - wygra nagrodę, ale lepiej jest przygotować nagrody dla wszystkich drużyn, ponieważ zabawne konkursy ślubne dla gości wybierz najlepszy nie jest łatwe.

Są konkursy dla "leniwych" gości, którzy nie chcą tańczyć ani zaciągać się linami, ale nie przeszkadza im zabawa. Możesz skorzystać z pytań i odpowiedzi. Prezenter przygotowuje z wyprzedzeniem jeden pakiet z zadrukowanymi pytaniami na wrażliwe tematy dotyczące seksu, kąpieli, striptizu itp., A drugi pakiet zawiera predefiniowane odpowiedzi, które odpowiadają na każde pytanie, na przykład "złapałeś mnie", "tak, ale tylko w środę rano ", itp. Każdy gość wyciąga pytanie i natychmiast odpowiada na nie z odpowiedzią wyciągniętą z innej paczki - często dodawane są ciekawe odpowiedzi, życie osobiste jest podkreślane w komiczny sposób.