Błahostki weselne, podobnie jak cząstki ogromnej układanki, odgrywają ważną rolę w tworzeniu świątecznej atmosfery uroczystości. Jednak w zamieszaniu przedświątecznym, w wyniku podekscytowania, można zapomnieć o wielu szczegółach, ponieważ nastrój tak nowożeńców nie zostanie zepsuty w tak ważnym dla nich dniu, posłuchaj poniższych wskazówek.

Jakie małe rzeczy są potrzebne na wesele?

Przede wszystkim, aby nie zapomnieć o głównych punktach dnia odpowiedzialnego dla siebie, napisz dla siebie małe przypomnienie.

 1. Bukiet . On daje przyszłemu mężowi jego kochanka. Nie zapomnij w przeddzień ślubu, aby odebrać drobiazg niezbędny do ślubu z salonu florystycznego.
 2. Paszporty Gdzie bez nich? Żeby na progu rejestratora nie było, że je zapomniałeś, przekaż oba dokumenty jednej powierzonej Ci osobie.
 3. Pierścienie . Kilka dni przed wydarzeniem doniosłym zachowaj symbole prawdziwej miłości w tym samym miejscu, abyś nie zapomniał o nich w najważniejszym momencie.
 4. Poduszka pierścieniowa . Oczywiście obrączki ślubne można umieścić w małym spodku, ale nie da to romansu i czułości na atmosferę weselną, dlatego począwszy od wybranego stylu uroczystości, zamów lub samodzielnie ułóż potrzebną poduszkę.
 5. Pieniądze Jeśli w Twoim scenariuszu ślubnym panuje cena narzeczona, zostaną podane drobne koszty materiałowe. Co więcej, banknoty są potrzebne, aby kupić wszystkie potrzebne akcesoria świąteczne, zapłacić za biura rejestru, transport itp.
 6. Wygląd młodej pary . Po dokładnym przemyśleniu obrazu ślubu nie zapomnij o takich szczegółach, jak boutonniere, spinki do mankietów, wilgotne chusteczki, proszek, podwiązki u stóp wybranego, spinka do krawata itp.
 7. Prezenty dla gości . Bonbonniery lub hotele, jak nazywane były w Rosji, mogą mieć postać pięknie zaprojektowanych pudełek, w których umieszczone są słodycze, pamiątki z drobnymi motywami itp.
 8. Inne rzeczy . Kieliszki ślubne, pudełko od gości, postacie na torcie - Wszystkie te małe rzeczy na wesele należy rozważyć z góry.
 9. Siedzenie gości . Przygotuj karty gości, które z pewnością muszą być wykonane w tym samym schemacie kolorów wraz z resztą szczegółów ślubnych. Ponadto, w przypadku dużej liczby gości, zatrudnij osobę, która będzie zajmować ich miejsca.
błahostki ślubne1błahostki ślubne2Błahostki ślubne3
błahostki ślubne4Błahostki ślubne5Błahostki ślubne6
Błahostki ślubne7Błahostki ślubne8Błahostki ślubne9

Ślubne drobiazgi zrób to sam

Brytyjczycy mówią: "Życie składa się z drobiazgów", ale jakże przyjemnie jest, gdy są stworzone własnymi rękami, stworzone z duszy. Tak więc, jeśli mówimy o projekcie konwoju ślubu, trzeba uzyskać długie wstążki pożądanych kolorów. Przymocuj je do wystających elementów z przodu i tyłu maszyny. Fale, kwiaty i inne obrazy są rysowane za pomocą szkockiej i wstążki. Dołącz małe bukiety kwiatów, zwinięte wstążki do uchwytów żelaznego konia. Owiń kierownicę w kabinę kolorowymi wstążkami.

Taki drobiazg na wesele, jak bombonierka zrobiona własnymi rękami, będzie wyglądał szczególnie wyjątkowo, ponieważ twoja miłość i pozytywne emocje są w nią zainwestowane. Tak więc, aby stworzyć pudełka upominków dla gości, powinieneś mieć na wyciągnięcie ręki:

 • kolorowa tektura formatu A4 dwóch rodzajów;
 • klej;
 • wstążka satynowa;
 • nożyczki;
 • władca;
 • nóż do szablonów;
 • dziurkacz
Na tekturze narysuj rysunek jak na diagramach poniżej. Jeśli chcesz, możesz po prostu wydrukować i wyciąć drobiazg weselny. Dalsze cienkie nacięcia robią z linijką i nożem do szablonów. Dodaj wynikową figurę wzdłuż kropkowanych linii (patrz rysunek). Tak zwane tagi, tagi, wycięte z kartonu o innym kolorze. Możesz tworzyć faliste brzegi za pomocą dziurkacza. Na nim wpisz życzenia lub imię gościa. Zamocuj go na "płatku" bonbonniere zwykłym klejem, nie zapominając o ozdobieniu go wstążką.
Błahostki ślubne10Błahostki ślubne11Błahostki ślubne12
Błahostki ślubne13Błahostki ślubne14Błahostki ślubne15