Jeśli wybierzesz w jakim stylu odbędzie się wieczór panieński, możesz zaproponować jeden oryginalny i bardzo elegancki pomysł. Coco Chanel, legendarna Francuzka, spełniła marzenia wszystkich kobiet - stała się dla całego świata synonimem nienagannej elegancji i smaku. To ona wprowadziła do mody damskiej stylową dopasowaną kamizelkę i czarną sukienkę marki Coco Chanel. Ponadto projektant zaangażował się w perfumy i akcesoria. Zmęczona racjami żywnościowymi, kobieta wymyśliła prostokątną torebkę na łańcuchu, który wkrótce podbił świat, a słynny legendarny perfum Chanel nr 5, który ma już 90 lat, nawet nie myśli o wychodzeniu z mody. Nic więc dziwnego, że nawet teraz, gdy kobiety zastanawiają się, jaki styl zrobić na przyjęciu panieńskim, często wybierają idealną damę Coco Chanel.

Co można zrobić na wieczór panieński w stylu Coco Chanel?

Już wiedząc, jak zrobić wieczór panieński, musisz wybrać odpowiedni strój. Na tej imprezie nie można wymyślić czegoś lepszego niż mała czarna sukienka a la Chanel. Nie bez powodu projektantka twierdziła, że ​​mając taki strój, każda kobieta może uważać się za przystojną. Może również nosić pompy , łańcuszki z pereł, eleganckie broszki w formie pięknych kwiatów, jaskrawej szminki, włosów w stylu retro i stylowego wizerunku z magicznym aromatem perfum Chanel no.5.

Cóż, stroje są wybrane i można rozpocząć zabawę w stylu Coco Chanel. Jeśli firma jest wystarczająco duża, może zorganizować konkurs na najbardziej urzekający strój i najbardziej wykwintne akcesoria, organizując coś w rodzaju małego zbezczeszczenia. W formie rozrywki możesz wykorzystać wygląd starej wesołej francuskiej taśmy, wspaniały bufet, zagrać w konkursie "Stwórz własny zapach Chanel", mieszając dowolnie aromatyczny olej . Zakończ wieczorną sesję zdjęciową na tle wielkiego plakatu z wizerunkiem Paryża nocą (najlepiej z Wieżą Eiffla). Mamy nadzieję, że nasza wskazówka w jakim stylu odbędzie się wieczór panieński, Twoja firma będzie musiała spróbować.

Wieczór kawalerski w stylu Coco Chanel 1Wieczór panieński w stylu Coco Chanel 2Wieczór kawalerski w stylu Coco Chanel 3
Wieczór panieński w stylu Coco Chanel 4Wieczór kawalerski w stylu Coco Chanel 5Wieczór kawalerski w stylu Coco Chanel 6
Wieczór panieński w stylu Coco Chanel 7Wieczór kawalerski w stylu Coco Chanel 8Wieczór panieński w stylu Coco Chanel 9