"Pracuję nad stworzeniem rodzinnego komfortu, a mój mąż założył kochankę!". Mówiąc w podobny sposób, że zwykle oszukują żony, czasami nie wiedzą, czy wydalić męża, czy zepsuć jego kochankę. Aby takie pytania nie powstały, spójrzmy wspólnie, co zrobić, jeśli mąż ma kochankę i jak z nią walczyć.

Jak zniechęcić męża do swojej kochanki - czy to konieczne?

Najczęściej skarga "mąż ma kochankę, co robić" jest odbierana w stylu, sama żona jest winna, przestała obserwować siebie po ślubie, a jej bóle głowy zaczęły ją dręczyć zbyt często. Tutaj mój mąż stracił nerwy i został kochanką. To, co należy zrobić w tym przypadku, jest również jasne, że rozstrój żony - wyleczyć swoją migrenę, wrócić do swoich "przedmałżeńskich" form i pamiętać, że są bardziej atrakcyjne ubrania niż stara szata.

Jeśli naprawdę masz coś do naprawienia, musisz go wziąć. Ale co zrobić, jeśli wszystko jest dobrze, wyglądasz wspaniale, "wymówki" z seksu są postrzegane przez ciebie jako dzikość, ale mąż nadal "odchodzi"? Jak w tym przypadku oddzielić męża od kochanki? Czy jesteś pewien, że warto to robić? To jedna rzecz, jeśli polegasz na swoim mężu, powiedzmy, w kategoriach materialnych, a jego odejście będzie tragedią dla Ciebie - nie będziesz ciągnąć dzieci w pojedynkę. Oczywiście musisz albo pójść na kompromis (zamknij oczy na swojej kochance, pozwól mu robić to, co chce, najważniejsze, żeby nie opuścić rodziny), albo zastanów się, jak zatrzymać męża przed kochanką. Ale jeśli nie jesteś zależny finansowo od "wiernych", to może nie powinieneś się wysilać? Oczywiste jest, że większość mężczyzn, od czasu do czasu, ma romans z boku, ale czy potrzebujesz kogoś, kto nawet nie próbuje ukryć tego faktu? I nie myśl, że ograniczy się do jednej z takich przygód, ludzie z rasy "spacerowiczów" zwykle zachowują się w podobny sposób, o ile pozwala na to ich zdrowie.

Jak oddzielić męża od swojej kochanki?

Wszystkie oznaki posiadania kochanki u męża zostały potwierdzone, ale naprawdę chcesz uratować rodzinę. Jak w tym przypadku zniechęcić męża do swojej kochanki, co zrobić?

  1. Jeśli znasz na przykład kochankę męża, przyjaciel jest twoim byłym, możesz użyć wszystkiego, co wiesz o niej na jej temat. Losowo porozmawiaj z mężem o jej "przygodach", które ciągle kończą się na Poradni Vendus lub klinice położniczej (nie wiadomo jeszcze, co jest najgorsze dla mężczyzny - aby wykryć infekcję lub mieć dziecko od swojej kochanki). Powiedz nam, że jest zarejestrowana u narkologa (psychiatry), tak, byliście przyjaciółmi, więc szkoda. Zapamiętaj wszystkie tajemnice, które kiedykolwiek dzieliła z tobą, i wystaw ją w złym świetle - najbardziej niewinne informacje przedstawione poprawnie mogą narazić na szwank każdego.
  2. Przypuśćmy, że nie jesteś obeznany z kochanką swojego męża, jak możesz ich uwięzić? Nie warto zastanawiać się nad tożsamością rozłąki i nalegać na spotkanie z nią - cóż, co możesz powiedzieć kochance jej męża, jaki efekt będzie miał? Lepiej działać na najbardziej winnych, tylko skandale nie są konieczne, nawet jeśli nie zdaje sobie sprawy, że wiesz o jego romansie. Spróbuj stworzyć takie warunki, w których często musiałby być z rodziną - na przykład z powodu ciężkiej pracy (często pozostajesz dłużej niż zwykle), na przykład, nie możesz zabrać dzieci ze szkoły (przedszkola). I możesz przekonać swojego męża, by wyjechał razem na wakacje, czasami wystarczy mała separacja, by zapomniał o swojej kochance, zwłaszcza jeśli ich spotkania rozpoczęły się nie tak dawno temu. Często mężczyźni rodzą kochanki, wierząc, że ich żona ma już dość i nigdzie się nie wybiera. Obal to zaufanie, niech będzie zazdrosny.
  3. Что написать любовнице мужа
  4. Jeśli zdecydujesz się porozmawiać z mężem o jego "lewych" wycieczkach, zrób to z korzyścią. Żadnych łez i napadów złości, skandale nie pomogą sprawie. On chce mówić, niech mówi, a ty uważnie słuchasz i wyciągasz wnioski, a drugi przyciąga twoją małżonkę.
  5. Często naprawdę chcesz, aby kochanka "składała sprawozdanie", ale to nie jest tego warte. Jeśli absolutnie nie do zniesienia, spróbuj napisać do kochanki męża, co myślisz. Po napisaniu, ponownym przeczytaniu i wypaleniu liści (pliku) (usuń). Nikt nie musi wysyłać takich listów, z tym listem zaspokoisz potrzebę rozmowy z twoją kochanką i łatwiej ci będzie zrozumieć samego siebie.