Zdrada mąż - banalna, wydaje się, sytuacja, ale ile złamanych nadziei kryje się za nią, łzami, urazą i rozczarowaniem. Niektóre kobiety po takim uderzeniu przez długi czas nie mogą opamiętać się i zrozumieć, co dalej. Porada psychologa dotycząca zdrady męża pomoże im szybko zrozumieć sytuację i podjąć właściwą decyzję.

Porada psychologa, jak radzić sobie ze zdradą męża

Przede wszystkim należy zdecydować, czy taki człowiek jest potrzebny, czy nie, ponieważ od tego będą zależały dalsze działania. Niektóre żony, najczęściej te, które żyły z mężem przez ponad dekadę i postrzegają je bardziej jako przyjaciela, wolą nie zauważać rzeczy oczywistych i nic nie robić. Ale ci, dla których marsz prawicy po lewej przerwał życie "przed" i "po", pęd, nie wiedząc, wybaczyć mu i pozwolić mu odejść, albo walczyć o zachowanie stosunków aż do końca.

Porada psychologa, jak wybaczyć mężowi po zdrada , będzie polegać na zrozumieniu, że kampania prawicowa po lewej stronie nie dążyła do celu porzucenia rodziny: poszukiwał jedynie nowych doznań seksualnych. Tak, to nieprzyjemne, ale jeśli nie chce odejść i krytykuje siebie za swoją słabość, można mu wybaczyć i podjąć kroki, aby zapobiec takim sytuacjom. Porada psychologa o tym, jak odpowiedzieć na zdradę męża, będzie polegać na zaproponowaniu mu wyboru. Często zdarza się, że mężczyzna wraca do rodzina . Ale jeśli popełnisz skandal, zabronisz widzieć dzieci i przyjdziesz do rywala na "analizę lotów", w większości przypadków prowadzi to do tego, że mężczyzna odchodzi na dobre, bo im silniej starasz się go związać, tym bardziej będzie chciał wolności.

Porada psychologa o tym, jak żyć po zdradzie męża, będzie polegać na środkach podnoszących jej samoocenę. Trzeba kochać siebie, spędzać więcej czasu nad sobą, nie żyć życiem partnera, a potem docenić jego bratnią duszę lub spotkać innego mężczyznę po drodze, który właśnie szukał takiej samowystarczalnej kobiety.