Dekoracje weselne to jeden z ważnych elementów projektu uroczystości. Jak w każdym innym kierunku projektowania ślubu, istnieją zasady, trendy w modzie i ogólnie przyjęte klasyki. W tym przypadku zawsze istnieje możliwość pokazania wyobraźni i stworzenia własnego niepowtarzalnego stylu, który nie był wcześniej używany do dekorowania samochodów na wesele. Nawet standardowa dekoracja z wstążkami może stać się wyjątkowa i stylowa, jeśli wybierzesz kolory ze smakiem i dodasz oryginalne akcesoria. Jednak w celu uniknięcia typowych błędów pomogą następujące rekomendacje projektantów ślubów:

  • Nie powinieneś przesadzać w projekcie, dekoracje nie powinny wyglądać grubo i nieporęcznie;
  • szczegóły projektu i ich kolory powinny być w harmonii z sukienkami panny młodej i pana młodego, a także z ogólnym stylem dekoracji ślubnych;
  • dekoracje powinny być również łączone ze sobą i w harmonii z kolorem samochodu. Na przykład, przy dekorowaniu samochodu na wesele wstążkami i kwiatami, wstążki powinny być dobrane tak, aby pasowały do ​​aranżacji kwiatów, a kwiaty powinny kontrastować z kolorem samochodu lub wybrać ten sam schemat kolorów.
  • jeśli ślub jest tematyczny, to odpowiednie elementy powinny być obecne w dekoracji samochodów;
  • samochody panny młodej i pana młodego powinny być w harmonii w kolorze, samochody gości, jeśli to możliwe, powinny być również wybrane w danym schemacie kolorów;
  • szczególną uwagę należy zwrócić na dekorację samochodu pana młodego, w którym odejdą nowożeńcy oraz urząd stanu cywilnego. Możesz wybrać to urządzenie za pomocą dodatkowych akcesoriów;
  • nie zapomnij o bezpieczeństwie - dekoracje nie powinny kolidować z prowadzeniem pojazdu, a także nie powinny stwarzać sytuacji awaryjnych, należy starannie rozważyć montaż dekoracji;
  • robiąc samochody własnymi rękami, należy wcześniej przygotować wszystkie dekoracje, a także wyznaczyć osobę odpowiedzialną za projekt.

Opcje dekorowania samochodów na wesele są zróżnicowane, ale przy wyborze tego lub innego materiału nie należy również ignorować zaleceń ekspertów.

Dekoracja samochodów na wstążkach ślubnych

Przy wyborze wstążek należy brać pod uwagę nie tylko kolory maszyn, ale także ich kształt. Za pomocą taśm można tworzyć ciekawe kompozycje graficzne. Taśmy mogą być zarówno główną częścią dekoracji, jak i bazą do ozdabiania kwiatami lub balonami. Jest to możliwe Украшение машин на свадьбу цветами dekoracja samochodów na wesele wstążkami i tiulem, z tym tiulem nadadzą lekkości i zwiewności wzorowi utworzonemu przez wstążki. Zmieniając szerokość taśm, można również tworzyć różne kompozycje. Do zapinania taśm, są one z góry połączone elastyczną taśmą, ale tylko z jednej strony, w przeciwnym razie półfabrykatów nie można zamocować na maszynie. Możesz również użyć wstążek do mocowania, wstępnie przymocowanych do taśmy.

Ozdoba samochodów na kwiaty ślubne

Ozdabianie świeżych kwiatów nie jest tak proste, jak się wydaje, będzie to wymagało specjalnych narzędzi. Kwiaty szybko tracą wygląd, więc ten wzór lepiej jest zaufać kwiaciarni. Pąki należy traktować specjalnym związkiem, a łodygi powinny znajdować się w pojemnikach z płynem odżywczym. Również nie jest łatwo bezpiecznie zamocować kompozycje kwiatowe, wymagane będą specjalne łączniki. Tworzenie sztucznych kwiatów nie jest tak trudne, najważniejsze jest prawidłowe komponowanie kompozycji i utrzymywanie ich w pożądanej kolorystyce. W połączeniu z kwiatami często używają dekoracji na wesela z motylami, które początkowo zyskały popularność w aranżacji wnętrz.

Dekoracja samochodów na suknie ślubne

Tkanina, z reguły, służy jako draperia i podstawa dla innych szczegółów dekoracji, kwiatów lub kulek.

Dekoracja samochodu na ślubny tiul

Dekorowanie samochodów na tiul weselny staje się coraz bardziej popularne. Główne elementy dekoracji mogą być wykonane z tiulu, a także z kaptura lub dachu samochodu udrapowanego tiulem, a inne elementy są przymocowane do draperii. Dla samochodu panny młodej robią zasłonę z tiulu i naprawiają ją na dachu.

Dekoracja samochodów na balony weselne

Ta opcja jest najbardziej tradycyjna, ale nie mniej interesująca, ponieważ za pomocą kulek o różnych kolorach i rozmiarach można stworzyć całkiem oryginalne i stylowe kompozycje. Варианты украшения машин на свадьбу Najważniejsze jest przestrzeganie miary i przestrzeganie podstawowej skali kolorów, unikając zbyt zbrodniczych i obszernych kompozycji.

Istnieje również duży wybór akcesoriów do ozdabiania samochodów ślubnych, takich jak pierścionki, serca, naklejki i figurki na magnesach. W projektowaniu samochodów nowożeńców popularnie używać postaci, które personifikują młodej pary. Mogą to być łabędzie, stylizowane niedźwiedzie lub lalki w odpowiednich strojach. Taką biżuterię można nabyć w wyspecjalizowanych salonach, wynająć lub zrobić samodzielnie, w zależności od możliwości i preferencji przyszłych nowożeńców.