Dekoracje ślubne z balonami to najprostszy i stosunkowo niedrogi sposób na stworzenie świątecznej atmosfery. Odpowiednio dobrane dekoracje pomogą ukryć wady pomieszczenia i sprawią, że będzie on naprawdę świąteczny.

Rejestracja przez sfery sali na weselu

Jeśli planujesz zamówić projekt, poproś dekoratorów o przedstawienie głównych pomysłów i opcji dotyczących biżuterii. Jeśli zamierzasz udekorować salę samodzielnie, podnieś nie tylko balony, ale także oryginalne powietrze figurki które mogą różnić się kolorem ścian pokoju.

Główna dekoracja z balonami na ślub znajduje się nad stołem panny młodej i pana młodego. Może to być ogromne serce lub podwójna kompozycja w postaci przeplatających się serc, pierścieni, gołębi itp. Odpowiedni łuk powietrzny.

Wygląda bardzo imponująco duży krąg kulek na suficie. Weź czerwone kule i zapnij je w kółko. Wypełnij powstałą pustkę balonami z helem. Na końcach ich lin zabezpieczamy serca przed papierem.

Dobrym pomysłem jest niespodzianka w piłce. Początkowo po prostu ozdobi pomieszczenie wiszące nad sufitem, ale pod koniec imprezy eksploduje i zadowoli gości małymi balonikami, konfetti, serpentynami i małymi zabawkami.

Możesz połączyć kilka balonów z helem i umieścić je na środku stołu, mocując je na środku wagowym. Te "bukiety" będą bardzo przydatne na każdym ślubie lotniczym.

Pomysły na dekoracje ślubne

Wiele par zamawia biało-czerwoną stylistykę, ale ostatnio stały się popularne również pomarańcze i fiolet, a także odcienie kości słoniowej.

Oryginalny i świeży wygląd ślub morski . W takim przypadku ważne jest, aby zamówić pokój z białymi ścianami. Obrus ​​i krzesła powinny być białe lub niebieskie. Na prezydium młodych będzie wielkie niebieskie serce. Przejrzyste, białe i niebieskie balony z helem, przymocowane do krzeseł, dopełnią ogólnego obrazu i stworzą atmosferę lotu.

Dekoracje ślubne z balami z kości słoniowej będą pasować do miłośników klasyki. Upewnij się, że w pokoju dominują jasne kolory. Ogromny łuk powietrzny przy wejściu z białych i beżowych kulek będzie idealnie wyglądał. Jasnoróżowe małe balony z helem przelecą pod sufitem. Możesz dodać ozdoby z tkaniny na swój ślub, na przykład pięknie zdobione krzesła.

Aby uzyskać pozytywną uroczystość pomarańczową, musisz znaleźć pokój z pomarańczowymi ścianami i krzesłami. Obrus ​​można pozostawić na biało. Kompozycje białych i pomarańczowych kulek można pozostawić przy wejściu, a ponadto uruchomić pomarańczowe kulki pod sufitem.

dekoracja z balonami na ślub1Dekoracja z balonami na ślub2dekoracja z balonami na ślub3
dekoracja z balonami dla wedding4Ozdoba z balonami na ślub5dekoracja z kulkami na ślub6
Ozdoby do wesela7dekoracja z kulkami na ślub8Dekoraci piłki na wedding9