Prezydium lub centralny stół na ślub z pewnością wyróżnia się spośród wszystkich pozostałych stołów w sali bankietowej, a jego wygląd powinien harmonijnie współgrać z wybraną kolorystyką.

Zalecenia dotyczące projektu prezydium
  1. Stół główny zdobi specjalnie zaprojektowana dla tego celu spódnica meblowa, czyli długi obrus, którego brzegi opadają na podłogę. Jeśli świętujesz uroczystość w restauracji, sprawdź z wyprzedzeniem, czy jest taka impreza.
  2. Dywanowanie stołu zawsze powstaje na wierzchu takiego obrusu. Upewnij się, że została wykonana w tonacji głównego projektu.
  3. Tło, stworzone przy pomocy tkanin, połączone jest z presidium weselnym, a do jego projektu można dodać kompozycje kwiatowe. Jeśli czegoś chcesz twórczy , który będzie wyglądał wyjątkowo, zamów podświetlenie LED, które jest przymocowane do ramy
  4. Dekoracja prezydium kwiatami da świąteczną nutę czułości. Pamiętaj, że dekoracje kwiatowe należy łączyć z bukietem panny młodej. Przenikanie atmosfery romantyzmem pomoże kompozycjom świeżych kwiatów ze świecami i przytłumionym światłem. Odpowiednie bukiety kwiatowe będą wyglądały w połączeniu z wstążkami, koronkami. Najważniejsze - nie przesadzaj z dekoracjami. Nie jest konieczne, aby kompozycje centralnego stołu pokrywały się z wszystkimi pozostałymi. Po prostu nie odchodź od tematu wakacji i wybranych głównych kolorów. Nie zapominaj, że konieczne jest zamówienie kwiatów do dekoracji 10 dni przed ślubem. W przypadku egzotycznego projektu prezydium nowożeńców - za miesiąc. Aby świętować budżet, rozważ opcję ze sztucznymi kwiatami.
  5. Dekoracje z balonów stały się klasykami. Zawsze dają wesoły nastrój. Przy zakupie balonów kup kilkanaście zapasowych.
rejestracja prezydium na weselu1rejestracja prezydium na weselu2rejestracja prezydium wesela3
rejestracja prezydium na weselu4rejestracja prezydium na weselu5rejestracja prezydium na weselu6
rejestracja prezydium na weselu7rejestracja prezydium na weselu8rejestracja prezydium wesela9