Projekt wesela tkanina odgrywa ważną rolę w dekorowaniu pokoju. Ponadto dobrze dobrana tkanina może znacznie ją poprawić, przekształcając uroczystość w niezapomnianą bajkę.

Rejestracja przez tkaninę w sali na wesele: główne zalecenia
  1. Daj pierwszeństwo schematowi kolorów, który jest idealnym motywem ślubu. Nie zapominaj, że musisz wybrać nie tylko stworzyć świąteczną atmosferę, ale także ukryć niektóre usterki.
  2. Spróbuj zaopatrzyć się w dwa kontrastujące odcienie. Nie ścigaj liczby kolorów. Więc nie powinny być więcej niż 3-4.
  3. Idealna jest opcja, gdy kolor ślubnego bukietu pokrywa się z kolorem tkanin i jednocześnie ich odprawa na weselu powinno być w tonie, jak procesja weselna, i ogólna skala uroczystości.

Wykonywanie sukna ślubnego własnymi rękami

Wybierz rodzaj tkaniny, którą można drapać. Połącz takie gatunki jak:

  • półprzezroczysty;
  • ciężki;
  • powietrze;
  • z matową fakturą.

W sklepie z tkaninami należy zwrócić uwagę na satynę, organzę, brokat, woal, szyfon, krepa-satynę i aksamit. Warto zauważyć, że magię można uzyskać za pomocą płynnego szyfonu, welonów. Więc przymocuj je do sufitu, tworząc fale, które wizualnie dzielą salę bankietową na kilka stref.

Dekorując pokój, pamiętaj o "złotym środku". Wszystko powinno być w umiarkowaniu, ale dlatego, że przede wszystkim zdobią sufit, stół, ściany i krzesła. A więc ściana za sercami tkaniny uszlachetnia prezydium. Jeśli planujesz zaaranżować wesele nie tylko suknem, ale także kwiatami, za stołem dla nowożeńców utwórz improwizowany łuk kwiatowy, w którym będziesz drapował lekką tkaniną, a zewnętrzną stroną grubą.

Jeśli w pokoju znajdują się kolumny, które chcesz zamknąć, udekoruj je spadającą tkaniną z girlandą kwiatów, nie zapomnij o tym, że każdy stół powinien mieć spódnicę, której długość zamyka nogi. Ponadto za pomocą tkaniny można ukryć połączenia przesuniętych stolików, tworząc wrażenie stałej powierzchni.

Dekoracja ślubna1dekoracja ślubna2dekoracja sukna ślubnego3
sukna ślubna dekoracja4dekoracja ślubna5Dekoracje ślubne6
dekoracja sukna ślubnego7Dekoracje ślubne ślubne8dekoracja ślubna9