Oczywiście, taka piękna i piękna uroczystość, jak wesele, nie jest pozbawiona kwiatów. Bukiet ślubny boutonniere Pan młody, bukiety gości, procesja weselna, sala bankietowa - w ten uroczysty dzień nowożeńcy są dosłownie otoczeni pięknymi kwiatami. Dekoracja kwiatów na wesele była używana od niepamiętnych czasów, dlatego tak ważne jest, aby na weselu znaleźć dobrą kwiaciarnię, która nie tylko zrobi wszystko jakościowo, ale także spełni wszystkie życzenia i wymagania.

Szczególnym momentem na festiwalu jest dekoracja sali z kwiatami na wesele. W końcu kompozycje florystyczne składające się ze świeżych kwiatów przyniosą świąteczną wyjątkową elegancję i luksus. Na bankiecie ślubnym najwięcej uwagi poświęca się stolikowi panny młodej i pana młodego, a także projektowi ściany za nimi. Te miejsca powinny być eleganckie i wyróżniać się na tle innych. Na ścianach witają girlandy kwiatowe, żywy łuk dla nowożeńców, aranżacje kwiatowe ułożone na stołach. Oczywiście, ważne jest, aby kwiaty do dekoracji ślubu zostały wybrane harmonijnie i ze smakiem.

Połączenie kolorów w projekcie ślubu

Aby podkreślić świąteczny nastrój i udekorować wakacje, bez wątpienia pomożesz żyć kwiaty. Zwróć uwagę na florystykę ślubną - dzięki niej będziesz mogła prawidłowo zająć i ozdobić przestrzeń świeżymi kwiatami.

Jak mogą pomóc kwiaciarnie ślubne? Świadczą usługi w zakresie tworzenia bukietów dla panny młodej, druhen, robią boutonniere dla pana młodego, a czasem dublują bukiet, który panna młoda rzuci swoim przyjaciołom.

Łącząc kolory we wzorze ślubu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że wszystkie kompozycje kwiatowe powinny być w tym samym stylu i harmonijnie połączone ze sobą. Na przykład róże będą dobrze połączone z liliami i chryzantemami. Ciekawym modnym trendem jest połączenie kwiatów w bukietach oraz owoców, cukierków lub gałązek z jagodami. Tulipany lub hiacynty można łączyć z kłoskami pszenicy i dodawać do nich małe owoce. Taki bukiet będzie odpowiedni dla Rustykalne wesele lub w sezonie jesiennym.

Również wszystkie wybrane kwiaty powinny być w harmonii z kolorystyką pomieszczenia i wszystkimi elementami wystroju. Nie ma potrzeby korzystania z drogich roślin w całym projekcie. Kwiaciarnie mogą pomóc w tworzeniu pięknych kompozycji, na przykład z kwiatów w połączeniu z egzotycznymi. Ponadto można pomyśleć o projekcie i udekorować pokój płatkami, kwiatami w doniczkach i pojedynczych kwiatach. Niektóre kwiaty idealnie łączą się z różnymi zieleniami i spikelets - to nie tylko uratuje twój budżet, ale także stworzy specjalny nastrój.

dekoracje ślubne flowers1dekoracje ślubne flowers2dekoracje ślubne flowers3
dekoracje ślubne flowers4dekoracje ślubne flowers5dekoracje ślubne flowers6
dekoracje ślubne flowers7dekoracje ślubne flowers8ślubna dekoracja z flowers9