Ślub , udekorowany na biało, symbolizuje czułość, czystość, duchowość. Co więcej, jest to opcja korzystna dla wszystkich. Taki klasyczny kolor może sprawić, że świętowanie stanie się niezapomnianym świętem. Najważniejsze to wysłuchać zaleceń profesjonalnych dekoratorów weselnych.

Ślub w bieli: podstawowe zalecenia
  1. Kostium i biała sukienka na ślub . Wychodząc z faktu, że ten kolor został wybrany jako główny, nie jest konieczne uzupełnianie wizerunku młodej pary o jasne dodatki. Przede wszystkim wybierając stroje, bazuj na istniejących motywach. Tak więc, jeśli wesele odbędzie się w sezonie zimowym, nie będzie zbyteczne przekształcanie sali bankietowej w śnieżnobiały zamek i pojawienie się przyszłej żony - w niezwyciężoną Królową Śniegu. Tak więc, w tym przypadku, na jej głowie, diadem z lekkich kamieni, wieniec z kwiatów będzie wyglądał wyśmienicie. Dopasuj paniczkowi, dodaj motyla lub krawat jasnobeżowy odcień. Nie wyrzucaj opcji klasycznego czarnego trzyczęściowego kombinezonu.
  2. Dziewczyny panny młodej . Jeśli wizerunek panny młodej nie jest zalecany do uzupełnienia jasnymi ornamentami, nie można tego powiedzieć o pojawieniu się druhen. Co więcej, ich sukienki mogą być również białe w innym stylu.
  3. Zaproszenia na ślub w białym stylu . Na papierze firmowym wpisz tekst zaproszenia za pomocą eleganckiej czcionki. Związać je białymi wstążkami, koronkami, kokardkami, których środek może ozdobić perłowy koralik.
  4. Krotka . Spróbuj, aby samochód, do którego pojadą nowożeńcy, był w jasnych odcieniach. Udekoruj go wstążkami, kompozycjami kwiatowymi o łagodnych pastelowych odcieniach (kość słoniowa, jasnoniebieska, jasnoniebieska, chabrowa, mięta, piasek itp.).
  5. Dekoracja sali na weselu w kolorze białym . Ponieważ to jest główny kolor, pokój będzie wyglądał bardziej przestronnie niż zazwyczaj. Nie wyklucza się możliwości uzupełnienia głównej gamy kolorów o inne wyciszone odcienie. Na śnieżnobiałych obrusach załóż koronki. Na nich kompozycje kwiatowe lilii, chryzantem. Ściany sali bankietowej mogą również ozdobić girlandy z kwiatów. Ważna uwaga: z tych samych kolorów powinno być bukiet panny młodej . Jeśli chcesz dodać odrobinę romantyzmu, umieść mały przezroczysty szklany wazon z wodą i świecami unoszącymi się w nich na podłodze.
  6. Menu weselne w białych kolorach . Wszystkie rodzaje deserów powinny być ozdobione białymi, ale nie czarnymi, czekoladowymi, ciasteczkowymi perełkami. Ciasto wybierz wielopoziomowe, ozdobione różnymi wzorami reliefowymi. Górną część głównego deseru można ozdobić jadalnym bukietem białych róż.
biały ślub1biały ślub2biały ślub3
biały ślub4biały ślub5biały ślub6
biały ślub7biały ślub8biały ślub9