Jeśli małżonek nagle uświadomił sobie pewne zmiany w zachowaniu małżonka: opóźnienia związane z pracą, ciągłe rozmowy telefoniczne, drażliwość, nerwowość, to najprawdopodobniej miał inną kobietę.

Oczywiście te znaki są pośrednie. Ale jeśli jest pewność, że kochanek w rzeczywistości, ktoś będzie próbował utrzymać rodzinę, a ktoś złoży wniosek o rozwód. Ale co jeśli mąż się zmieni, ale nie odejdzie.

Jak być?

Co powinna zrobić kobieta, aby zmienić męża, ale nie odchodzi? Najpierw musisz spróbować zrozumieć, co żona kojarzy z wybraną. Potem spróbuj zmienić sytuację, rozpraszać się czymś, żyć osobno. Zaleca się odnoszenie się do osób, które będą w stanie poprzeć psychologicznie.

Bardzo ważne jest, aby nie zamykać się i nie "jeść" z poczuciem urazy. W tej sytuacji nie należy brać górę umysłu emocje oraz decyzje, które należy rozważyć i rozważyć. Przede wszystkim, przed małżonkiem, ważne jest, aby utrzymać rodzinę lub rozstać się. Jeśli tak się składa, że ​​współmałżonek ma sobie inną kobietę, to nie próbuj się zemścić i szukaj kochanka, ponieważ może to tylko wywołać poczucie dewastacji. Nie ma sensu krzyczeć na rywala i grozić jej fizyczną płacą, bo to tylko pogorszy sytuację.

Jak zachowywać się jak kobieta, która ciągle zmienia męża, ale nie odchodzi - w takiej sytuacji najlepiej zachować spokój i pewność siebie. Małżonek nie powinien widzieć, przez co przechodzi żona. Powinieneś mu pokazać, że bez niego dobrze. Ale nie przesadnie reaguj, staraj się śledzić małżonka i zadawać pytania.

Dlaczego mąż się zmienia, ale nie odchodzi?

Faktem jest, że męska psychologia jest tak zorganizowana, że ​​mąż może kochać swoją żonę, ale ją zmienić. Może to wynikać z niezadowolenia z życia rodzinnego, zwłaszcza w kategoriach seksualnych. mąż się zmienił, ale nie odchodzi Dlatego, aby cieszyć się cielesnymi przyjemnościami, małżonek zaczyna kochankę.

Może się również zdarzyć, że mężczyzna nie jest obojętny wobec obu kobiet i nie chce zerwać stosunków z żadną z nich.

Mąż zmienia się, ale nie odchodzi - porada psychologa

Psycholodzy zalecają w tych okolicznościach, aby patrzyli w przyszłość, starają się zrozumieć, czy mąż nadal będzie się zmieniać? Jeśli zdrada zostanie powtórzona raz po raz, wówczas żona będzie kumulować cierpienie. A jeśli już to osiągnęło, warto poinformować małżonka o zamiarze wniesienia sprawy o rozwód. Jeśli to nie powstrzyma, to lepiej rozstać się z taką osobą.