Ślub w kolorze burgunda wybierają ludzie, którzy chcą zrobić luksusowe świętowanie, ponieważ to właśnie ten odcień czerwieni kojarzy się ze szlachetnością, wyrafinowaniem i zmysłowością. Jeśli wybrałeś kolor Bordeaux na ten urlop, zastanów się, że powinien to być główny, ale nie jedyny w projekcie, ponieważ ogólny obraz będzie niepełny. Idealnie komponuje się z nim w biały, złoty, kremowy, pomarańczowy i brzoskwiniowy kolor.

Wykonywanie bordo weselnego

  1. Przede wszystkim musisz zadbać o strój dla pana młodego i panny młodej. Na bordowej sukni niewiele się zgadza, więc najlepszym rozwiązaniem będzie dopełnienie śnieżnobiałej sukni z bordową wstążką, koronką lub haftem.
  2. Kolor można wykorzystać w akcesoriach, na przykład, aby wybrać diadem i kolczyki z kamieniami bordowymi.
  3. Oczywiście bukiet ślubny uzupełni obraz, do którego można użyć dalii, frezji, róż, a także czerwonych jagód.
  4. Groom odebrać bordową koszulę, a także nadaje się do kolorowych akcesoriów: krawat, spinki do mankietów, boutonniere lub szalik.
  5. Aby zachować ogólną koncepcję wakacji, zaleca się, aby poprosić gości o przestrzeganie schematu kolorów, ale najlepiej używać tylko bordowych akcesoriów.
  6. Aby ozdobić salę weselną w kolorach bordo, można użyć różnych detali, na przykład lekkiej draperii z tkanin o różnych odcieniach i kompozycjach kolorystycznych. Udekorowane stoły nadają się do kolorowego obrusu i krzeseł kokardki wykonanych z tasiemek. Na stołach można również stosować bordowe świece, małe bukiety lub serwetki.
  7. Na ślub w stylu bordowym należy wybrać odpowiednie zaproszenia, karty do siedzenia, bombonierkę i inne szczegóły. Najlepiej, jeśli kolor burgunda jest szczegółowo odwzorowany, na przykład można użyć odpowiednich wstążek lub sztucznych kwiatów.
ślub w kolorze bordowym1ślub w kolorze bordowym2ślub w kolorze bordo3
ślub w kolorze bordowym4ślub w kolorze bordowym5ślub w kolorze burgund6
ślub w kolorze bordowym7ślub w kolorze bordowym8ślub w kolorze bordowym9