Wcześniej czy później, przed każdą normalną kobietą, powstaje pytanie - jak skutecznie wyjść za mąż? Co więcej, każda młoda dama umieszcza swój własny sens w koncepcji "udanego małżeństwa": dla niektórych jest bogatym oblubieńcem, dla innych - szczery i uważny, dla trzeciego - pracowity i ekonomiczny, dla czwartego - inteligentny i utalentowany, dla kogoś - za granicą. Oczywiście nie ma jednego przepisu dla wszystkich, a nie może być nikogo, ale istnieją pewne ogólne zasady, które pomagają odkryć potencjalnego narzeczonego i doprowadzić go do urzędu stanu cywilnego.

"Chcę się pobrać z powodzeniem!"

Porady "jak wyjść za mąż z powodzeniem" wypełniają Internet i strony różnych czasopism. Często jest to po prostu zbiór dobrych uczynków. A rzeczywistość jest znacznie ostrzejsza, ponieważ im wyższe wymagania dla potencjalnego partnera, tym trudniej go znaleźć. W ogóle nie ma doskonałych mężczyzn. Są tylko dwie kategorie mężczyzn, których małżeństwo nie jest kategorycznie zalecane - patologiczne pasożyty i przewlekli alkoholicy. Cała reszta - na kochanku. Ale jeśli zdecydowałeś sam: chcę się dobrze ożenić, jeśli już określiłeś, którego człowieka potrzebujesz, działaj zdecydowanie i celowo, nie wylewając się z porażek i nie zatrzymując się w połowie.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest określenie miejsca, w którym kawalerowie gniazdo, odpowiednie do twoich wymagań. Przypomnijmy sobie Ludmiłę z filmu "Moskwa nie wierzy w łzy", która szukała gry w bibliotece. Chociaż postać jest nieco anegdotyczna, wybrała właściwą metodę znalezienia pana młodego. Jest mało prawdopodobne, że bogaty biznesmen pojawi się w taniej jadalni i inteligentny nieśmiały facet - w elitarnym nocnym klubie. Chociaż obecnie prawdopodobnie lepiej jest nie chodzić do biblioteki, ale do salonu samochodowego, gdzie można poprosić młodego mężczyznę kupującego "Bugatti": "Czy możesz mi powiedzieć, w jaki sposób gaźnik różni się od wtryskiwacza?" ... Ponadto, aby przybliżyć dzień udanego małżeństwa warto zaniedbać stary dobry sposób na randki z pomocą przyjaciół i bliskich.

W dzisiejszych czasach coraz częściej rozwiązuje się za pomocą Internetu pytanie "jak wyjść za mąż". Strony randkowe rozwiedziony nemeryannom. Wiele ofert z zagranicy. Ale korzystanie z zasobów Internetu nie będzie zbędne, aby wiedzieć: zdjęcie nie zawsze odpowiada faktycznemu wyglądowi dżentelmena, oligarcha ropy naftowej może w rzeczywistości okazać się bezrobotnym alkoholikiem, a romantyczny kanadyjski aktor filmowy jest paranoikiem domowym. A dla oszustów internetowych Internet jest złotym dnem! Dlatego nie spiesz się, aby wziąć kuszące oferty i przewidzieć udane małżeństwo, dopóki nie spotkasz się osobiście i nie będziesz w 100% pewna, że ​​on jest tym, za kogo się podaje. A jeśli "milioner" prosi o pożyczenie 300 dolarów na zakup hotelu w Miami, poprowadź go na trzy szyje.

Na ile znajomy szacuje nie tyle obecny stan dżentelmena, ile jego potencjału. Możliwe jest małżeństwo z biednym studentem jako odnoszącym sukcesy uczniem, który za kilka lat stanie się dyrektorem banku, a także bezskutecznie za spragnioną pieniędzy trumnę marnującą ojcowskie dziedzictwo. Generałami są zazwyczaj ci, którzy poślubili porucznika.

Удачный год для замужества

Jak zwrócić uwagę dżentelmena? Bez względu na to, jak bardzo mówią, że najważniejszą rzeczą w człowieku jest dusza, ludzie są tak skonstruowani, że przede wszystkim patrzą na swój wygląd. Zadbana, zadbana i stylowo ubrana kobieta jest lepsza niż slob, bez smaku ubrany nawet w drogie ubrania.

Często kobiety konsultują się z astrologami, którzy zalecają dobry rok, a nawet dzień na małżeństwo. Jednak astrologia jest bardzo wątpliwym sposobem na rozwiązanie pytania "jak wyjść za mąż z powodzeniem". O wiele skuteczniejszy - Twój urok, umiejętności komunikacyjne i umiejętność porozumiewania się. Jest to gwarancja, że ​​będziesz w stanie wyjść za mąż i uratować swoje małżeństwo.