Niemożliwe jest znalezienie innego tematu, który generuje tyle różnych opinii co związek mężczyzny i kobiety. Weź co najmniej związek na odległość , pytanie o to, jak je zbudować i przetrwać, wiele. Co więcej, ten aspekt jest kontrowersyjny. Ktoś mówi, że relacje są sprawdzane tylko na odległość, a ktoś jest pewny, że dystans zabija każdą, nawet najbardziej delikatną i ufną relację. Spróbujmy dowiedzieć się, kto ma rację w tej sytuacji.

Trzeźwy wygląd

  1. Zawsze chcę być z moją ukochaną, więc rozstanie z pewnością będzie bolesne. Normalna komunikacja nie jest już możliwa, ponieważ nie ma już możliwości zobaczenia siebie nawzajem, a rozmowy telefoniczne (nawet rozmowy wideo) nie zapewniają niezbędnej intymności. Para, w której nie ma komunikacji, jest skazana na złamanie.
  2. Prędzej czy później, między parą położoną z daleka, zaczyna się nieufność, ludzie nękają się nawzajem zazdrością, a siebie z wątpliwościami co do lojalności partnera. W rezultacie związki przynoszą tylko rozczarowanie i nie ma sensu wspierać takiego związku.
  3. Kiedy jesteście na odległość, jest całkowicie niezrozumiałe, co będzie dalej. Wydajesz się być razem, ale nie masz możliwości planowania swojej przyszłości. Tymczasem czas płynie, młodość, piękno i zdrowie są zmarnowane. I znów taki związek czeka tylko na przerwę.
  4. Innym minusem relacji na odległość są rosnące koszty, trzeba wydawać pieniądze na drogę, prezenty, które trzeba wysłać do innego miasta itp. Ponadto w separacji masz więcej czasu na spotkania z przyjaciółmi, a zatem wydatki rosną.

Wszystkie powyższe i wiele innych drobnych niuansów pozwalają twierdzić, że nie mogą trwać na długich dystansach. Wcześniej czy później jeden z partnerów zmęczy się niepewnością lub niepewnością w przyszłości, a on postanawia tracić czas na bardziej obiecujące związki lub zacznie cieszyć się życiem w pełni, ale w pojedynkę.

Dla tych, którzy wierzą w najlepsze

Oddzielenie od ukochanej jest zawsze trudne, ale wielu jest absolutnie pewnych, że nie zaszkodzi zachować związki. A ci, którzy mówią o porażce przedsięwzięcia, optymiści odpowiadają, że jeśli relacja na odległość jest odpowiednio wzmocniona, to nie trzeba się rozstawać.

  1. Co jest złego w tym, że nie widujemy się każdego dnia? Osoba powinna mieć własną przestrzeń i żyć oddzielnie - najlepszy sposób na utrzymanie go w stanie nienaruszonym. Z tego powodu wiele powodów domowych do kłótni znika, komunikujesz się tylko wtedy, kiedy chcesz.
  2. Tak, spotkania są rzadkie, ale w ich przypadku jest mało prawdopodobne, że ktoś po bólu odniesie ból głowy lub zmęczenie. W relacjach na odległość podczas rzadkich spotkań dostajesz po prostu wybuchową pasję i szalone emocje.
  3. Psycholodzy twierdzą, że nieufność partnera pojawia się w relacji na odległość. Cóż, niepewna i osławiona osoba nie będzie kolidować z zazdrością, nawet stałą obecnością obok swojej połowy! Tak więc punkt tutaj nie jest wcale w kilometrach między ludźmi, ale w stopniu ich wewnętrznej wolności.
  4. jak budować relacje na odległość
  5. Życie na odległość sprawia, że ​​przyszłość jest mglista? Kto więc przeszkadza w dyskutowaniu z wyprzedzeniem, czego wszyscy oczekują od tych relacji i gdzie powinni się rozwijać? Jeśli zrobi się to na czas, można uniknąć wielu nieporozumień.

Jak widzimy, istnieje również wiele argumentów za takimi relacjami i brzmią one przekonująco. Tylko tutaj jest jeden niuans - wszystko można naprawdę omówić i wszystko można uzgodnić, a oddzielenie nie będzie przeszkodą, ale tylko wtedy, gdy zamierzacie żyć razem w przyszłości. W tym samym przypadku, jeśli nie masz takich planów, prędzej czy później usłyszysz "Zmęczony relacjami na odległość" lub "Nie chcę".