Och, ci przyjaciele naszych bliskich! Często panie przyznają: "Nienawidzę najlepszego przyjaciela mojego męża, on zawsze przychodzi na czas i przynosi ze sobą pewne problemy". Takie panie mogą tylko współczuć - nie każdy jest butelką piwa, nie będziesz go nosić na śmietnik. Ale w trudniejszej sytuacji są te kobiety, które są najlepszymi przyjaciółmi męża głęboko współczującymi. A teraz nie mówimy o przypadkach, kiedy ktoś tak po prostu lubi, mówimy o kobietach, które marzą o romansie z przyjacielem swojego męża.

Chcę przyjaciela męża - co robić?

Spróbuj wyznać swojemu przyjacielowi "zakochał się w najlepszym przyjacielem mojego męża" i zobaczyć, co się stanie. Najprawdopodobniej zaczną "resetować mózgi", radząc ci jak najszybciej zapomnieć o temacie pasji. Chociaż inna opcja jest możliwa, jeśli przyjaciel nie jest obarczony zasadami moralnymi, wtedy może nastąpić rada, aby poddać się pokusie pozbycia się go. Ale jakie jest najlepsze wyjście?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz bliżej poznać sytuację. W końcu są różne i nie można policzyć wszystkich kobiet, które pragną seksu z najlepszym przyjacielem męża po prostu zdeprawowanymi osobami.

"Nie podoba mi się mój mąż, ale chcę jego przyjaciela"

Wszyscy wiemy o historiach, kiedy małżeństwa są dokonywane głupotą, "w locie", a małżonkowie, po chwili po ślubie, rozumieją, że wspólne życie nie daje im żadnej radości. W tym przypadku raczej trudno jest potępić kobietę za zakochanie się w innym mężczyźnie, nawet jeśli przyjaciel jej męża. To prawda, że ​​dla męża ten argument jest mało prawdopodobny, ale dlatego, że nadal musisz grać ze swoim kochankiem w szpiegach - obrót, hasła i inne przyjemności podwójnego życia będą z tobą, dopóki związek z twoim kochankiem nie ustanie lub nie poddasz się rozwód.

"Kocham mojego męża i chcę jego przyjaciela"

Jeśli w poprzedniej sytuacji nie ma szczególnych udręk emocjonalnych z samego faktu zakochania się w innym mężczyźnie, to w tym przypadku nie można się bez nich obejść. Decydując się na seks z przyjacielem twojego męża, zagrażasz dobremu samopoczuciu, nawet jeśli jest to trójka. Jak pokazuje praktyka, w łóżku małżeńskim lepiej jest przywołać trzecią osobę, która nie jest ci znana, z którą nie będziesz się ciągle przecinać w życiu codziennym. Więc jeśli naprawdę kochasz swojego męża, to lepiej zapomnij o swoim przyjacielu. Nawet jeśli romans nie trwa długo, kolejne wizyty w domu przyniosą wiele nieprzyjemnych chwil. Tak jest w przypadku, gdy przyjaciel jest singlem, a jeśli jest żonaty? Musisz także komunikować się z żoną. Ale łatwo jest powiedzieć, zapomnij, ale jak to zrobić?

Wypróbuj następujące wskazówki:

  1. Czy przyjaciel twojego męża wydaje się być idealnym mężczyzną? Ale rozumiecie, że nie ma idealnych ludzi. Poszukaj błędów i zrób to skrupulatnie, jakby starał się uzyskać zniżkę, przekonując sprzedawcę, że jego towar jest wadliwy. Czy przyjaciel twojego męża jest wciąż wolny? Nieodpowiedzialność, tchórzostwo i egoizm są oczywiste. Zwróć uwagę na złe nawyki, złe maniery - szczegółowa analiza osobowości rozproszy idealny obraz, który rozwinął się w twoim umyśle.
  2. Stracić sytuację w swoim umyśle, jakbyś był zdecydowany spełnić swoje pragnienie. Wyobraź sobie, że skorzystałeś z tego, że przegrałeś. Po prostu bądź realistą, nie buduj sobie zamków lotniczych. Idź po pióro i spotkaj się, gdy męża nie ma w domu, długo nie działa. Ludzie są bardzo przyjaciel mego męża bardziej uważnie niż oni chcą się pojawić. A jeśli mąż nie zauważy zmian w twoim zachowaniu, wtedy życzliwi z pewnością go oświecą. Czy myślisz, że babcia przy wejściu nie zauważy, że inny mężczyzna idzie do ciebie pod nieobecność męża? Zauważają i chętnie dzielą się informacjami z każdym, kto chce. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli twoja powieść stanie się znana wszystkim. Czy warto chwilową modę na takie problemy?

Bez względu na okoliczności, zawsze staraj się łączyć z umysłem, a nie emocjami. Uzbrojony w arkusz papieru i długopis. Napisz lub narysuj swoją sytuację i spróbuj wyobrazić sobie to z boku. Czasami jedynym sposobem, aby przewidzieć nieuniknione ...