Każdy z nas ma pewne zasady, których nie jesteśmy gotowi poddać się w jakikolwiek sposób. Ale czasami jesteśmy zakładnikami uwarunkowań. Tutaj na przykład wielu ludzi ma zasadę, aby nie romansować z zamężnymi mężczyznami. Czy trudno jest sprawdzić obecność obrączki na męskim palcu przed podaniem mu swojego numeru telefonu? Zasadniczo nie ma żadnych trudności, ale tylko wtedy, gdy mężczyzna nosi pierścień, a właściwie wielu, chcąc odpocząć, zdjąć pierścień, wprowadzając w błąd dziewczyny. I dobrze, jeśli miało miejsce jedno spotkanie i co zrobić, gdy związek się skończył? Jak żyć, jeśli kochasz żonatego mężczyznę?

Uwielbiam żonatego mężczyznę, co robić?

Możesz powiedzieć tysiąc razy, że kochanie żonatego mężczyzny jest złe i pod każdym względem potępiać tych, którzy są w tej sytuacji. Ale pomimo wszystkich zasad i przekonań, trójkąty miłosne nie są tak rzadkie i wiele kobiet, będąc schwytanymi przez takie związki, szuka najlepszego wyjścia. To najlepsza opcja: nadal kochać żonatego mężczyznę lub próbować o tym zapomnieć? Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, w każdym przypadku decydujesz.

Uwielbiam dbać!

Uwielbiam żonatego mężczyznę, co robić? Oczywiście, aby zostać z nim, ponieważ miłość jest cudem i nie można rozpraszać się takimi uczuciami. Wiele kobiet to powie, ale większość tych, którzy udzielają takich rad nigdy nie zakochali się w niewinnych ludziach. Tak, możesz zostawić wszystko takim, jakie jest, ciesz się z nieczęstych spotkań i odrzuć myśl, że tym razem okłamał swoją żonę. Starają się nie znienawidzić weekendów i świąt za to, że tym razem wszyscy spędzają czas z rodziną, która nie wynika z uczuć dla żonatego mężczyzny. Znowu, na próżno, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego kochają małżeństwa i dlaczego tak się stało. Nie można tak długo żyć, a wkrótce będziesz musiał ponownie dokonać wyboru - rozstać się z mężczyzną lub spróbować zabrać go ze swojej rodziny.

Jeśli myśli o rozłące są nadal nie do zniesienia, pozostaje tylko zniszczyć cudzą rodzinę. Jak przywiązać mężczyznę do siebie, każda kobieta wie, ale czy warto? Istnieje kilka argumentów przeciwko temu krokowi.

  1. Jesteś pewien, że to jest człowiek, którego potrzebujesz, aby stworzyć rodzinę? Pasja i miłość przeminą, a co pozostanie? Czy to możliwe, że zniszczyłeś czyjeś szczęście, ale nie znalazłeś swojego?
  2. Istnieje opinia, że ​​nie można budować własnego szczęścia na czyimś nieszczęścia, i rzeczywiście odsetek tych, którzy mają szczęśliwe życie z nieznajomym, jest niewielki. Może ta karma działa, a może panie dokonały złego wyboru, kto wie?
  3. Pomyśl, jeśli jakiś człowiek oszukał swoją prawowitą żonę tak długo, a potem był w stanie uciec od niej, to co powstrzyma go przed zrobieniem tego innym razem? Baw się z myślą, że jesteś wyjątkowy i możesz utrzymać głupka "piechurem".

Jak zapomnieć o ukochanym żonatym mężczyźnie?

I co zrobić, jeśli twoje własne zasady nie pozwalają ci kontynuować spotkania z żonatym mężczyzną, czy rozumiesz, że takie związki nie mają perspektyw, zerwać więzy i próbować zapomnieć? Ale czy można zapomnieć o mężczyźnie, którego kochasz, nawet jeśli jest żonaty?

Dlaczego nie? Jak napis na ringu Salomona mówi: "Wszystko przemija. I to minie ". Najprawdopodobniej to, co teraz postrzegacie jako miłość do żonatego mężczyzny, jest niczym więcej niż pasją, uczuciem, być może silnym, ale niczym więcej. Dlatego możesz walczyć ze swoimi uczuciami.

  1. Jeśli zdecydujesz się zakończyć związek, należy to zrobić tutaj i teraz, żadne ostatnie spotkania nie są konieczne, nie trzeba planować przerwy co drugi dzień, tydzień, miesiąc. Po prostu wytłumacz człowiekowi, że chcesz przerwać z nim związek, dlaczego chcesz to zrobić i zakończyć całą komunikację w tej sprawie. Numer telefonu - z dala od notebooka, a wraz z nim wszystkie wspomnienia - im więcej wrócisz do przeszłości, dlaczego miłość poślubiła tym trudniej będzie zerwać związek.
  2. Nie spiesz się od razu do nowego związku, a jeszcze bardziej, do poślubienia pierwszego przyjaciela. W przeciwnym razie będziesz dręczony przez pytanie, jestem żonaty i kocham się żonaty - co robić?
  3. Generalnie unikaj bezmyślnych działań - wszystko, co ci się przydarzyło, stało się na rozkaz twoich emocji, staraj się być w mocy umysłu.

Można powiedzieć, że związek z żonatym mężczyzną to wolność, umiejętność szukania innego człowieka (oczekiwania na księcia), bez negowania przyjemności seksu, ale czy to jest miłość?